Tak wygląda dziś Dominik Grot z Love Island 2! Poznalibyście go?

i

Autor: materiały prasowe

telewizja

Tak wygląda dziś Dominik Grot z Love Island 2! Poznalibyście go?

2024-05-17 14:48

Kilka tygodni temu pożegnaliśmy program Love Island 9. Ta edycja dostarczyła nam wielu emocji, jednak tych nie brakowało i kilka sezonów wstecz. Drugą edycję wygrał bowiem Dominik Grot, który tworzył parę z Julią Nowakowską. Ich relacja niestety nie przetrwała. Jak od tamtej pory zmienił się uczestnik Love Island 2?

Dominik Grot z Love Island 2 dziś

Stali widzowie programu Love Island z pewnością doskonale pamiętają drugą edycje tego randkowego reality show. Wiele osób do dziś przywołuję ją bowiem jako przykład fajnie zrealizowanego sezonu. Ten argument wielokrotnie przewijał się w komentarzach widzów, którzy oceniali Love Island 9. Czujni fani Love Island z pewnością doskonale pamiętają też przebieg programu i kto w nim zwyciężył. Przypomnimy - drugą edycję wygrali Dominik Grot i Julia Nowakowska. Wiele osób wróżyło ich relacji długą, wspólną i piękną przyszłość. Tak się jednak nie stało. Bohaterowie Love Island 2 rozstali się bowiem już kilka miesięcy po ogłoszeniu wyników programu. Z czego to wynikało? To wiedzą najlepiej oni sami. Jednak jedno jest pewne - Dominik Grot nieco się od tamtej pory zmienił.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Jak wygląda dziś Dominik Grot z Love Island 2?

Podczas emisji drugiego sezonu programu Love Island w komentarzach nie brakowało opinii o tym, że Dominik Grot to jeden z największych przystojniaków w tamtej edycji. Dziewczyny wyznawały mu miłość i mocno chwaliły jego wygląd - nie tylko twarz, ale i samo wytrenowanie ciała. Jak oceniłyby go dziś? Zapewne jeszcze lepiej. Dominik Grot Love Island 2 od czasu emisji programu nieco się bowiem zmienił. Na pierwszy rzut oka widać, że jeszcze mocniej przypakował i nieco zmieniły mu się rysy twarzy. Czy teraz jeszcze większym ciachem niż przed laty? A może to jednak zmiany na niekorzyść? Zobaczcie poniżej, jak uczestnik Love Island 2  wygląda dziś. Naszym zdaniem ma się czym pochwalić!