gwiazdy

Taniec z gwiazdami: Beata Olga Kowalska odpadła z programu. Zaskakujące z czym musiała się mierzyć

2024-03-25 14:24

Ostatni odcinek programu Taniec z gwiazdami przyniósł nam mnóstwo emocji. Tym razem z tanecznym show Polsatu pożegnały się aż dwie pary. Program opuścił Filip Chajzer, a także Beata Olga Kowalska. Oboje nie kryli żalu z tego powodu. Okazuje się, że popularna aktorka przy programie musiała mocno nadwyrężać zdrowie.

Taniec z gwiazdami: Filip Chajzer i Beata Olga Kowalska odpadli z show

W programie Taniec z gwiazdami w minioną niedzielę, jak zawsze nie brakowało emocji. Tych dostarczyły nam pary, które zachwyciły jury i telewidzów. Oceniającym w tanecznym show szczególnie przypadł do gustu taniec, który wykonali Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Ci zatańczyli paso doble, które zachwyciło. Para była o krok od otrzymania czterech dziesiątek, jednak wszystko zepsuł Rafał Maserak, który dał 9, co mocno zirytowało widzów. Finalnie z programem pożegnać musiały się aż dwie pary. Filip Chajzer Hanna Żudziewicz oraz Beata Olga Kowalska Mieszko Masłowski. Po ogłoszeniu tej decyzji nie brakowało emocji. Choć niewykluczone, że popularna aktorka trochę i odetchnęła z ulgą. Od kilku tygodni zmaga się bowiem z poważną kontuzją.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Taniec z gwiazdami: Beata Olga Kowalska i jej choroba

Okazuje się, że udział Beaty Olgi Kowalskiej w programie Taniec z gwiazdami nie był dla niej łatwy. Aktorka pytana o emocje związane z końcem jej przygody w programie, przyznała, że "może to i dobrze". Jak powiedziała w rozmowie z Damianem Glinką - od pierwszego odcinka programu ma złamane żebro. I wreszcie będzie mogła je wyleczyć. Beata Olga Kowalska dodała, że włożyła w udział w programie mnóstwo pracy. Jej taneczny partner, Mieszko - wskazał, że kontuzja aktorki na pewno nie była ułatwieniem w udziale w programie, ponieważ cały czas musiał mocno uważać na to, gdzie ją chwyta. Sama aktorka dodała, że przy takim urazie - powinna odpoczywać kilka tygodni i to w dodatku w spokojnych warunkach. Jak widać udział w programie Taniec z gwiazdami był dla niej naprawdę dużym poświęceniem. Beacie życzymy dużo zdrowia!