telewizja

Taniec z gwiazdami czeka wielka zmiana! Stacja ogłosiła ważną informację

2024-07-08 14:41

Już jesienią kolejne gwiazdy zawalczą o kryształową kulę na parkiecie Polsatu. Na ekrany po wakacyjnej przerwie powróci bowiem program Taniec z gwiazdami. W tym, jak zwykle nie zabraknie emocji za sprawą znanych twarzy. Jednak to nie jedyne zaskoczenie. Stacja wydała ważny komunikat w sprawie tanecznego show.

Taniec z gwiazdami: kolejne zmiany w formacie

Miniona edycja programu Taniec z gwiazdami narobiła w mediach niemałego szumu. Nic zresztą dziwnego. W tanecznym show zaszły ogromne zmiany. Te objęły skład prowadzących, a także jury. W programie jako nowi oceniający pojawili się m.in. Ewa KasprzykRafał Maserak. Ciekawie było też, jeśli chodzi o obsadę walczącą o kryształową kulę. W tej znaleźli się m.in. Maciej MusiałRoxie WęgielAnita Sokołowska czy Dagmara Kaźmierska. Odejście tej ostatniej odbiło się niemałym echem w mediach. Celebrytka była bowiem negatywnie oceniana przez jurorów, a i tak przechodziła do kolejnych odcinków. Ostatecznie odeszła z powodu kontuzji, a niedługo potem wybuchła afera, która wykluczyła ją z medialnego świata. Aż strach pomyśleć, co wydarzy się w nowej edycji show Taniec z gwiazdami. Jedno jest pewne - stacja wydała ważny komunikat.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Taniec z gwiazdami poszukuje nowych tancerzy

Choć do jesieni zostało jeszcze sporo czasu, to jeśli chodzi o program Taniec z gwiazdami, to gorąco jest już teraz. Wszyscy zastanawiają się bowiem, które gwiazdy powalczą o kryształową kulę. Ciekawie zapowiada się jednak również i sam skład tancerzy. Produkcja programu Taniec z gwiazdami wydała ostatnio ważny komunikat. Okazuje się, że poszukiwani są tancerze do nowej edycji tanecznego show. "Taniec to Twoja pasja, a udział w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami to Twoje marzenie? 😍 Świetnie się składa! Poszukujemy profesjonalnych tancerzy tańca towarzyskiego (taniec standardowy oraz latynoamerykański) 💃🕺 Nie czekaj, zgłoś się już dziś wypełniając formularz" - napisano na profilu show w social mediach. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lipca. Kto pojawi się na parkiecie w nowej edycji? Czy będzie to nowy tancerz czy tancerka? I najważniejsze - z kim zatańczy nowa twarz programu Taniec z gwiazdami? Wszystko rozstrzygnie się jesienią!