telewizja

Taniec z gwiazdami: jej występ zaskoczył widzów. Ostro skrytykowali Pavlović

2024-03-04 16:07

Taniec z gwiazdami powrócił! I - co było do przewidzenia - w programie nie zabrakło emocji. Wreszcie można powiedzieć, że na parkiecie pojawiły się prawdziwe gwiazdy. Jednak nie obyło się i bez kontrowersji. Po jednym z występów mocno oberwała Iwona Pavlović. Wszystko przez jej ocenę dla popularnej uczestniczki.

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zachwycili widzów

Na ten dzień czekali wszyscy fani programu Taniec z gwiazdami. Show powróciło na ekrany po długiej przerwie w zupełnie odświeżonej wersji. W nowej edycji formatu Taniec z gwiazdami są oczywiście nowi uczestnicy, ale oprócz nich też - nowy reżyser, nowa firma produkująca program, nowe, większe studio, a także nowe jury. W tym z dawnego składu ostała się tylko Iwona Pavlović. W nowej edycji programu Taniec z gwiazdami występują m.in. Dagmara Kaźmierska Marcin Hakiel. Ich udział w programie już przed startem tej edycji wzbudzał duże emocje. "Królowa życia" jest bowiem po wypadku, który mocno osłabił jej nogi. Dlatego też wiele osób zastanawiało się, czy będzie w ogóle w stanie wystąpić w programie Taniec z gwiazdami. Ostatni odcinek udowodnił nam jednak, że... tak!

Maciej Musiał o Tańcu z Gwiazdami i Kanye Westcie

Taniec z gwiazdami 2024: Iwona Pavlović krytykowana przez internautów

"Królowa życia" Dagmara Kaźmierska jest postacią niezwykle niejednoznaczną. Ma wielu zwolenników, ale nie brakuje i jej krytyków. Jednak wydaje się tym wyraźnie nie przejmować i w programie Taniec z gwiazdami mogliśmy oglądać jej występ z uśmiechem na twarzy. Biorąc pod uwagę kontuzję Dagmary z pewnością nie było to łatwe. Jednak poradziła sobie, co wyraźnie w komentarzach docenili jej fani. Nieco innego zdania była jednak jurorka programu Iwona Pavlović, która dość nisko oceniła występ Kaźmierskiej. W dodatku dało się wyczuć, że obie panie raczej nie darzą się największą sympatią. W komentarzach na profilu show Taniec z gwiazdami rozpętała się burza.

Myślałam, że będzie dużo gorzej! A Dagmara z uśmiechem i sympatią podeszła do zadania. Pani Iwona powinna spuścić powietrze, coś czuję, że będzie jechać po Dagmarze, bo Daga nie da sobie w kaszę dmuchać

Jak na jej kontuzje, było całkiem nieźle. A jury niech wyciągnie kija z 🍑, bo noty dają jakby to konkurs dla profesjonalnych tancerzy był.

Nie wiem skąd ta punktacja naprawdę. Jak na kobietę z kontuzją poradziła sobie naprawdę dobrze. Oczywiście że nie było perfekcyjnie, ale nie dla profesjonalistów jest ten program. Jak dla mnie było pięknie i z klasą 🙌🏽

- czytamy w komentarzach.

W pierwszym odcinku programu Taniec z gwiazdami nikt nie odpadł. Dlatego tego, czy przydzielone punkty będą wystarczające, by Dagmara Kaźmierska utrzymała się w programie dowiemy się za tydzień. Kiedy i gdzie oglądać Taniec z gwiazdami? W każdą niedzielę o 20:00 w Polsacie.