taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w odcinku 21.04? Tej decyzji spodziewało się wiele osób

2024-04-21 22:08

Za nami wyjątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie oprócz tancerzy i gwiazd zaprezentowali się także bliscy uczestników. Kto tym razem wypadł najlepiej, a komu nie poszło zbyt dobrze i musiał opuścić taneczne show Polsatu? Tej decyzji spodziewało się wiele osób.

Taniec z Gwiazdami to taneczne show uwielbiane przez Polaków. Na tydzień przed półfinałem uczestnicy show musieli przygotować i zaprezentować na parkiecie po dwa układy taneczne, z których jeden wykonali ze swoimi bliskimi. Przed trudnym zadaniem stanął Krzysztof Szczepaniak, który na kilka dni przed odcinkiem został przywrócony do programu, po tym jak z udziału w show zrezygnowała Dagmara Kaźmierska. Chociaż wszyscy uczestnicy dali z siebie 100 procent, jak co tydzień ktoś z programem musiał się pożegnać.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej rozbili bank w Tańcu z Gwiazdami. Ich wspólny taniec to prawdziwy ogień!

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł 21.04?

Po wszystkich, pełnych emocji występach, przyszedł czas na eliminację. Wśród zagrożonych par znaleźli się Maciej Musiał i Daria Syta oraz przywróceni do show Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Niestety, decyzją jury i widzów z programem ponownie pożegnali się Krzysztof i Sara.

Krzysztof i Sara w niedzielę, 21 kwietnia zatańczyli rumbę, za którą otrzymali 35 punktów oraz walca angielskiego ocenionego na 40 punktów. To właśnie w tym tańcu towarzyszyła im partnerka Krzysztofa - Aleksandra. Niestety to okazało się zbyt mało, by awansować do półfinału Tańca z Gwiazdami.

Taniec z Gwiazdami - Roxie Węgiel o odcinku Tańca z Gwiazdami