telewizja

Taniec z gwiazdami: to oni mają wystąpić w nowej edycji! Jest głośne nazwisko z show-biznesu

2024-05-24 13:09

Taniec z gwiazdami to program, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Poprzednia edycja wzbudziła u widzów duże emocje za sprawą świetnego składu uczestników. I choć do jesiennego sezonu programu Taniec z gwiazdami została jeszcze chwila, to już ruszyła giełda nazwisk osób, które mogą zawalczyć o kryształową kulę.

Taniec z gwiazdami: sukces nowego sezonu

Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzą zmagania swoich ulubionych gwiazd na parkiecie. Każda edycja formatu Taniec z gwiazdami pełna jest emocji, niespodzianek i wspaniałych występów, które na długo zapadają w pamięć. Szczególną uwagę widzów przyciągnął ostatni sezon show Taniec z gwiazdami, w którym zatańczyli m.in. Maciej MusiałRoxie WęgielAnita Sokołowska czy kontrowersyjna Dagmara Kaźmierska. Program osiągnął świetne wyniki oglądalności.

Taniec z gwiazdami: kto wystąpi w nowej edycji?

Według nieoficjalnych informacji, w nowej edycji show Taniec z gwiazdami możemy spodziewać się prawdziwych gwiazd. Media spekulują, że na parkiecie zobaczymy m.in. Viki Gabor, młodą, utalentowaną piosenkarkę, która zdobyła serca Polaków kawałkiem "Superhero". Jej udział w programie z pewnością przyciągnąłby młodszych widzów.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Taniec z gwiazdami 28: uczestnicy

Pod uwagę do nowej edycji programu Taniec z gwiazdami brana jest jednak nie tylko Viki Gabor. Na liście potencjalnych uczestników pojawia się również Blanka, znana z przeboju "Solo". Jej udział w Tańcu z gwiazdami ucieszyłby wiele osób. Blanka jest bowiem znana ze swojej charyzmy i scenicznego wdzięku, co może przynieść jej sukces na parkiecie.

Taniec z gwiazdami: Karolina Gilon

Karolina Gilon, prowadząca Love Island jest kolejnym nazwiskiem, które pojawia się w spekulacjach dotyczących nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. To za sprawą nieoficjalnych informacji o tym, że w jesiennej ramówce TV4 nie zobaczymy nowej edycji Love Island.

Taniec z gwiazdami: Fagata

Ostatnią z gwiazd, które pojawiają się na giełdzie nazwisk programu Taniec z gwiazdami jest Fagata, kontrowersyjna celebrytka znana z mediów społecznościowych. Jej udział z pewnością wzbudziłby wiele emocji i dyskusji, co mogłoby przełożyć się na wysoką oglądalność. Fagata jest znana z odważnych i bezkompromisowych wypowiedzi, co może przynieść programowi dodatkowy rozgłos. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku innej telewizyjnej celebrytki, którą jest Dagmara Kaźmierska. Jednak na to, kogo zobaczymy na parkiecie programu Taniec z gwiazdami musimy jeszcze chwilę poczekać, gdyż Polsat zacznie zapewne oficjalnie ogłaszać nazwiska gwiazd w wakacje.