Natalia i Daniel Love Island 6

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci Czy Natalia i Daniel są razem po odejściu z Love Island?

"To jest po prost czubek" Natalia z Love Island zabiera głos w sprawie dramy z dziewczyną Daniela

2022-09-29 12:51

To chyba największa drama wszystkich edycji polskiego Love Island. Jeden z uczestników podejrzewany jest o to, że skłamał produkcji i nie jest singlem. Daniel swojej dziewczynie miał przekazywać tajne znaki. Co oczywiście jest absolutnie zakazane. Teraz głos zabrała jego programowa partnerka - Natalia.

Natalia zabiera głos w temacie "dziewczyny" Daniela

Daniel już wytłumaczył co oznacza litera T na live z Karoliną - tak zaczyna swoją wypowiedź na Instagramie Natalia. Partnerka Daniela z Love Island wróciła do Polski sama, ponieważ jej wybranek poleciał do Londynu. Kilka dni temu Daniel głosami islanderów musiał opuścić program, po tym jak produkcja zarzuciła mu wysyłanie znaków do swojej domniemanej dziewczyny. Natalia zdecydowała, że wychodzi z willi razem z nim. Uczestnicy w programie nie mają dostępu do swoich telefonów, dlatego też dopiero teraz Natalia zabrala głos w tej sprawie na swoim Instagramie (@veneloo). Odniosła się między innymi do literki "T"która już po wyjściu Daniela z willi pojawiła się na jego profilu.

CZYTAJ TAKŻE: Skandal na Love Island! Daniel ma dziewczynę?! Kim jest potencjalna partnerka uczestnika? [INSTAGRAM]

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Nie bierzcie wszystkiego na poważnie, co Daniel robi, bo to jest po prostu czubek

- skwitowała z humorem Natalia. Zapewniła również, że pozostają w stałym kontakcie i ma zamiar dać mu szansę, ale "nie będzie za nim biegać". Zapowiedziała też w niedalekiej przyszłości transmisję na żywo we dwoje, w której odpowiedzą widzom na pytania.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna pochwaliła się zdjęciem sprzed wielu lat! Przeszła ogromną metamorfozę

Sonda
Czy Natalia słusznie opuściła program z Danielem?

Miłość po Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]