To już koniec. Popularna gwiazda odchodzi z Polsatu! Wiemy, gdzie trafi

i

Autor: AKPA

telewizja

To już koniec. Popularna gwiazda odchodzi z Polsatu! Wiemy, gdzie trafi

2024-06-19 8:09

Ta wiadomość zaskoczyła wiele osób. Popularna gwiazda opuszcza szeregi telewizji Polsat. Znany celebryta przez lata występował w show Twoja twarz brzmi znajomo. Teraz rozstaje się z programem. Z pewnością czekają na niego nowe wyzwania zawodowe. Czy w takim razie trafi do TVP i powróci do kultowej produkcji?

Robert Janowski odchodzi z Polsatu

Robert Janowski to postać, której raczej nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Przez lata pojawiał się w programie Jaka to melodia? Dopingował uczestników w zgadywaniu piosenek po jednej nutce, a także można było usłyszeć jego talent wokalny. Z czasem jednak Robert Janowski rozstał się z telewizją publiczną. Jego miejsce w Jaka to melodia? zajęli Norbi, a potem Rafał Brzozowski. Sam Janowski po jakimś czasie trafił za to do Polsatu, gdzie można go było oglądać w roli jurora w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Okazuje się, że to już koniec występów popularnego gwiazdora w tej produkcji. Robert Janowski oficjalnie odchodzi z Polsatu i z show, w którym gwiazdy zmieniają się w piosenkarzy i piosenkarki. W tej sprawie pojawiło się specjalne ośiadczenie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Robert Janowski wróci do Jaka to melodia?

Robert Janowski w programie Twoja twarz brzmi znajomo zdaniem widzów sprawdzał się całkiem nieźle, dlatego nie dziwi, że wiele osób zasmuciła wiadomość o jego odejściu. - Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją - powiedział Robert Janowski cytowany w komunikacie na profilu programu Twoja twarz brzmi znajomo. Czy jego odejście z Polsatu oznacza, że całkiem zniknie z telewizji? Okazuje się, że niekoniecznie. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji o tym, że Robert Janowski może wrócić po latach do TVP. Popularny prezenter miałby tam poprowadzić program Jaka to melodia? Czy te informacje się potwierdzą? Na to musimy jeszcze chwilę poczekać, jednak z pewnością ucieszyłoby się wiele osób.