PIĘKNA KOBIETA

To ona skradła serce Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox. Od pięknej partnerki sportowca ciężko oderwać wzrok!

2024-06-18 14:34

Krzysztof Radzikowski od lat znany jest z roli komentatora w programie "Gogglebox. przed telewizorem". Niewiele osób wie, że mężczyzna wiedzie szczęśliwe życie u boku narzeczonej Michaliny z którą ma dwójkę dzieci. Od jego pięknej partnerki ciężko oderwać wzrok!

Kim jest Krzysztof Radzikowski wie każdy fan sportu i programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna nieprzerwanie od 3. edycji zasiada na kanapie reality-show w duecie z Dominikiem Abusem. Ich komentowanie produkcji telewizyjnych i śmieszne żarty, szybko rozkochały w sobie widzów i gdy tylko pojawiają się na ekranach telewizorów, od razu wywołują uśmiech na twarzy. Polski strongman na co dzień mieszka w swoim rodzinnym mieście Głownie, w województwie łódzkim i wiedzie spokojne, rodzinne życie. Oprócz siłowni i planu produkcji TTV, jest kochanym narzeczonym i wspaniałym ojcem dwójki dzieci. Niedawno Radzikowski razem ze swoją ukochaną powitali na świecie córkę Hanię, a radosną wieścią podzielił się wraz z ukochaną w sieci. Kim jest wybranka jego serca?

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda partnerka Dajana Kotońskiego z "Gogglebox. Przed telewizorem". Internauci "ale piękna czarnula"

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Tak wygląda narzeczona Krzysztofa Radzikowskiego

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" jest prawdziwym szczęściarzem. Obok swojego boku ma piękną kobietę Michalinę Pyszkiewicz, która podobnie jak strongman - kocha sport. Poza kamerą jest także spełnionym i szczęśliwym ojcem dwójki dzieci - syna Antoniego i nowonarodzonej córki Hani. Piękna wybranka Radzikowskiego nie jest osobą publiczną, dlatego zbyt wielu informacji nie znajdziemy o niej w sieci, jednak z ich wspólnych zdjęć zamieszczonych w social mediach możemy śmiało stwierdzić, że Krzysztof i Michalina tworzą zgrany duet w życiu codziennym. W naszej galerii poniżej znajdziecie zdjęcia pięknej partnerki Krzysztofa Radzikowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem. Jego dom ocieka luksusem!