Top Girls mają powody do świętowania. Fani docenili nowe wokalistki. Kasia i Natalia pierwszy raz dostały taką nagrodę

2023-02-01 11:10 AM.
Top Girls mają powody do świętowania. Fani docenili nowe wokalistki. Kasia i Natalia pierwszy raz dostały taką nagrodę
Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Top Girls mają powody do świętowania. Fani docenili nowe wokalistki. Kasia i Natalia pierwszy raz dostały taką nagrodę

To pierwsza taka nagroda dla zespołu w nowym składzie. Top Girls zostały docenione przez fanów i to dzięki nim dostały złotą płytę. Związek Producentów Audio-Video (ZPAV) nagrodził singiel „Było minęło”.

„Było minęło” to pierwsza piosenka zespołu Top Girls w nowym składzie. Przypomnijmy, że we wrześniu 2021 z zespołu odeszły Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz a w ich miejsce pojawiły się Natalia Siemieniecka i Kasia Grabowska-Kupidura. Od tego czasu nowe wokalistki wspólnie z Justyną Lubas nagrały mnóstwo kawałków, a „Było minęło” to pierwszy, który nowe „Topki” zaprezentowały fanom. Teraz piosenka ma ponad dziesięć milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Singiel został tez nagrodzony złotą płytą (polscy artyści otrzymują złotą płytę, gdy krążek sprzeda się w 15 tys. egzemplarzy lub, gdy przychód z singla cyfrowego wyniesie 20 tys. złotych).

- Kochani! Mamy to! Złota płyta za utwór „Było minęło” jest nasza! W dodatku wybiło już 10mln wyświetleń pod teledyskiem! Dziękujemy! - czytamy na Instagramie Top Girls. Dla Kasi i Natalii to pierwsza taka nagroda.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk niczym Kylie Minogue kusi zdjęciem z wanny. Tak wokalistka zapowiada „Piękne czasy”

- Moja pierwsza złota płyta! - napisała uradowana Natalia Siemieniecka

Sonda
Którą z poniższych piosenkę Top Girls lubsz najbardziej?
Wesele Marzeń z VOX FM 2023
Nasi Partnerzy polecają