Top Model 12: Dawid Woliński o Dominiku Szymańskim i Tadeuszu Mikołajczaku

i

Autor: AKPA Top Model 12: Dawid Woliński o Dominiku Szymańskim i Tadeuszu Mikołajczaku

Programy rozrywkowe

Top Model: Dawid Woliński wbił szpilę uczestnikowi. “Musi pochylić głowę”

2023-11-26 19:05

Top Model 2023 za nami. Wielkim zwycięzcą 12. edycji programu okazał się Dominik Szymański, który w finale pokonał aż trójkę przeciwników. Czy czeka go wielka kariera w świecie modelingu? A może nie ma zadatków na wielkiego modela? I co z Tadeuszem Mikołajczakiem, tegorocznym Złotym Biletem? Głos w obu tych sprawach zabrał jeden z jurorów, Dawid Woliński.

Top Model 12 – Dominik Szymański podbije świat mody? Dawid Woliński komentuje

Dominik Szymański może i nie był faworytem (za ulubienicę jurorów uchodziła Sofia, a widzowie kibicowali raczej pozostałym dwóm dziewczynom), ale to właśnie on wygrał w głosowaniu i zgarnął nagrodę w postaci 200 tys. zł, sesji okładkowej dla magazynu Glamour oraz kontraktu z agencją modelingową. Co o takim obrocie spraw sądzi projektant i juror Top Model, Dawid Woliński? W rozmowie z dziennikarką Pudelka przyznał, że wierzy w chłopaka i dostrzega w nim olbrzymi potencjał.

Przemiana, jaka zaszła w Dominiku. To, co się wydarzyło w naszym programie… To wszystko wskazywało na to, że Dominik powinien wygrać. I stało się tak, jak też sobie marzyliśmy, bo dla niego taka wygrana będzie ogromnym krokiem do przodu. Myślę, że on obroni ten sukces i będzie dzielnie nas reprezentował. Naprawdę wspaniały, wybitny chłopak – powiedział w wywiadzie z Simoną Stolicką [za: Pudelek].

CZYTAJ TAKŻE: Nadchodzi nowy program reality-show! W rolach prowadzących Joanna Krupa i Ewa Chodakowska

Top Model 12 – Dawid Woliński o Tadeuszu Mikołajczaku, tegorocznym Złotym Bilecie

A Dawid Woliński sądzi na temat Tadeusza Mikołajczaka? Juror wypowiedział się na temat Złotego Biletu i postawy chłopaka w programie… wbijając mu przysłowiową szpilę. Jego wypowiedź była dość krytyczna, lecz nie hejterska – projektant podkreślił, że życzy mu sukcesów.

Myślę, że Tadeusz nie przygotował się do tego, co chciał osiągnąć. Na pretensjach jeszcze nigdy nie zbudowano niczego fajnego. Myślę, że musi jeszcze troszeczkę pochylić głowę, skupić się na pracy i wtedy może coś z tego będzie. To byłoby fajne, bo dla nas każdy sukces uczestnika z programu to jest też nasz sukces. Nie lubimy porażek, więc czekam, aż osiągnie sukces – skwitował.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: torebkowe skarby