Top Model 12. Gdzie oglądać i o której transmisja?

i

Autor: AKPA

telewizja

Top Model 12. Gdzie oglądać? Godzina emisji i transmisja

2023-11-25 9:46

Na ten dzień fani programu Top Model czekali od dawna. W sieci nie brakowało pytań czy i kiedy wróci Top Model, a także kto znajdzie się w jury. Wielki powrót show i 12 edycja walki o zostanie najlepszą modelką lub najlepszym modelem w kraju startuje już 2 września. Gdzie oglądać Top Model i o której godzinie jest transmisja? Sprawdźcie poniżej.

Top Model 12 - gdzie oglądać? Transmisja i godzina emisji

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów na świecie i w Polsce. Audycja gromadzi przed telewizorami tysiące widzów, chcących zobaczyć walkę o dostanie się do domu modelek, a później zostanie najlepszą modelką lub modelem w Polsce. Tej jesieni program Top Model powraca z 12 edycją na antenę TVN i znów będziemy mogli zobaczyć najpiękniejsze i najprzystojniejszych na ekranach naszych telewizorów. Kiedy oglądać program Top Model? Wraz z nowym sezonem stacja TVN zmieniła godziny nadawania audycji Top Model. Program będzie można zobaczyć w sobotnie wieczory o godzinie 20:00. Top Model będzie nadawane co tydzień. Widzowie podobnie, jak w poprzednich sezonach Top Model będą mogli zobaczyć castingi do programu, liczne sesje fotograficzne, a także udział w pokazach mody. To wszystko sprawi, że uczestnicy Top Model dotrą do wielkiego finału, w którym zwycięży jedna osoba. Gdzie oglądać Top Model? Transmisja audycji będzie dostępna, jak zawsze na antenie TVN. Widzowie mogą również śledzić losy bohaterów programu i ich walkę o główną nagrodę w serwisie player.pl.

VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!

Top Model 12 - uczestnicy i jury, nagroda

W dwunastym sezonie Top Model uczestników będzie oceniało, jak zawsze profesjonalne jury. W tym niezmiennie znaleźli się Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. To oni zdecydują, którzy uczestnicy Top Model będą mieli szansę na walkę o główną nagrodę. W programie nie zabraknie jednak innych gwiazd. W audycji pojawią się mentorzy. W tej roli wystąpią Maja Sieroń, Karolina Malinowska, Daniela Pestova, Maja Zimnoch i Zuza Kołodziejczyk. W dwunastej edycji Top Model pojawią się także goście specjalni - to Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena Englert, Maciej Musiał i Ralph Kaminski. Kim są uczestnicy Top Model 12? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach, oglądając w programie nagrania z castingów. Z pewnością będą to jedne z najpiękniejszych kobiet i jedni z najprzystojniejszych mężczyzn. Wiadomo już natomiast o jaką nagrodę zawalczą uczestnicy Top Model. Nagroda w programie to kontrakt z agencją modelingową, sesja okładkowa w magazynie Glamour oraz 200 tysięcy złotych.

"Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

Pytanie 1 z 20
Dagmara panicznie boi się: