Oliwia i Konrad po powrocie z Casa Amor

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Czy Oliwia i Konrad przetrwają do finału Love Island?

Trudne powroty z Casa Amor! Kto ma szanse na finał Love Island?

2022-04-01 12:31

Emocje po Casa Amor nie stygną. Na Wyspie Miłości wciąż nie milkną echa tygodniowego urlopu dziewczyn od wyspiarzy. Czy Konrad i Oliwia przetrwają próbę?

Czy Oliwia przesadziła w Casa Amor?

Ostatni odcinek show Polsatu upłynął pod znakiem wyjaśnień między Konradem i Oliwią. Przypomnijmy - w Casa Amor doszło do namiętnego pocałunku między Islanderką, a Piotrkiem, który wszedł do programu i zamieszał w głowie dziewczyny. Jak sama przyznała, podobał jej się od dawna, kojarzyła go z występu w poprzednim sezonie programu i jeszcze jako singielka bardzo chciała go poznać.

Nie dziwi więc fakt, że w Casa Amor wykorzystała okazję by go pocałować. Jej zdaniem był to niewinny pocałunek podczas zaproponowanej przez produkcję zabawy. Tymczasem po powrocie do willi zarówno Piotrek jak i koleżanki z programu miały na ten temat inne zdanie.

Dziewczyny wzięły Konrada na rozmowę, by opowiedzieć mu o zachowaniu Oliwii na wyjeździe. Ten postanowił wyjaśnić sytuację, zaczynając od rozmowy z Piotrkiem. Uczestnik znany wcześniej z 3. edycji Love Island przyznał, że czuł zainteresowanie ze strony Oliwii.

Pierwsza reklama VOX FM "Bałkanica" making of

"Pocałowaliśmy się, ale to była gra"

Ostatecznie Oliwia i Konrad porozmawiali w cztery oczy. Uczestniczka przyznała, że miała chwilę zawahania. Przyznała, że Piotrek jest w jej typie, ale że podczas pobytu w Casa Amor zrozumiała, że zależy jej na obecnym partnerze z programu. Jednak według niej pocałunek był tylko elementem zaaranżowanej gry.

Widzowie stanęli w obronie Oliwii. "Nie jestem fanka Oliwii ale uważam, ze dziewczyny przesadziły? takie „przyjaciółki od serca”" czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Instagramie.Czy para przetrwa ten kryzys? A może Oliwia i Konrad dojdą do finału i wciąż mają szansę na wygraną? Przekonamy się już niebawem. Finał programu już 10 kwietnia (niedziela).

Sonda
Czy Konrad powinien wybaczyć Oliwii?