Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 – jurorzy. Kto będzie oceniał uczestników 18. edycji?

i

Autor: Facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 – jurorzy. Kto będzie oceniał uczestników 18. edycji?

2023-01-31 19:46

Pogram „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wraca w 2023 do ramówki Polsatu. Będzie to już 18.edycja popularnego show. Tym razem na fanów czekają zmiany, które dotkną także obsadę jurorów. Sprawdź, kto będzie oceniał uczestników wiosennej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 2023.

Pierwszy odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 2023 zbliża się wielkimi krokami. 18. edycja popularnego show pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Producenci postawili na zmiany w składzie jury.  Z obsady wypadli Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Kto ich zastąpi?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 – jurorzy. Kto będzie oceniał uczestników 18. edycji?

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 2023 będzie wyglądał inaczej niż do tej pory. Nie tylko ze względu na nowych uczestników i prowadzących. Zmiany w  18. edycji show dotkną także jurorów. Tym razem uczestników będzie oceniało trzech sędziów a nie jak dotąd czterech. Ze starego składu ekipy jurorskiej zostali Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Trzecim ekspertem został Paweł Domagała – aktor i piosenkarz, którego przebój „Weź nie pytaj” stał się wielkim hitem.

ZOBACZ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Prowadzący 18. edycję 

- Weź nie pytaj tylko weź przywitaj! Nowy juror 18. edycji #TTBZ gra w filmach, serialach i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, a czasem podkłada też głos w filmach animowanych Prawie nigdy nie rozstaje się z gitarą! – czytamy na FB programu TTBZ.

Sonda
Którego jurora TTBZ 18 lubisz najbardziej?
Wesele Marzeń z VOX FM | MiłyPan zagra dla wybranej pary