Programy rozrywkowe

Twórcy Hotelu Paradise nie szanują kobiet? Widzowie biją na alarm

2024-03-29 22:39

Źle się dzieje w “Hotelu Paradise 8”. Zdaniem widzów twórcy programu nie wyciągnęli żadnych wniosków z dram, jakie odstawiały się przy poprzedniej edycji i wciąż popełniają te same błędy, przyzwalając na przemoc psychiczną wśród uczestników. Chodzi oczywiście o zachowanie Bartka, który w opinii wielu przebił już nawet Rocha z “Hotelu Paradise 7” (a, jak wiemy, poprzeczka zawieszona była niezwykle wysoko).

Hotel Paradise znów pod ostrzałem krytyki. Bartek już przegina, a twórcy nie reagują

W każdym programie musi być jakaś czarna owca wśród uczestników, osobnik, do którego widzowie pałają wyjątkową antypatią. Tak było w przypadku Pawła Cattaneo z “Warsaw Shore”, Karoliny z “Love Island 8”, czy Rocha Krzyżańskiego z “Hotelu Paradise 7”. Ten ostatni zaskarbił sobie bezbrzeżną nienawiść ze strony widzów swoim manipulatorskim usposobieniem i gnębieniem biednej Łucji, do którego zachęcał też pozostałych mieszkańców rajskiej willi.

Sytuacja była na tyle poważna, że widzowie zaczęli nawet składać skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, oraz wielokrotnie apelowali do producentów, by coś zrobili z zaistniałą, niezwykle toksyczną i szkodliwą, sytuacją. Reakcji się jednak nie doczekali i, jak widać po ostatnich wydarzeniach z “Hotelu Paradise 8”, twórcy nie wyciągnęli też żadnych wniosków.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: zmiany pogrążą program? Mogą być problemy z oglądalnością

W “Hotelu Paradise 8” pojawił się niejaki Bartek – człowiek widocznie ulepiony z tej samej gliny, co Roch. Z każdym kolejnym odcinkiem widzowie są coraz bardziej oburzeni jego zachowaniem i postawą wobec kobiet, nazywając go toksykiem i manipulantem. W internecie roi się od nieprzychylnych komentarzy i apeli do twórców “Hotelu Paradise”, ale, jak dotąd, bez żadnego skutku. Wielu uważa zatem, że producenci przyzwalając na takie zachowania, stają się współodpowiedzialni.

- Dlaczego pozwalacie na brak szacunku do kobiet w tym programie ? czy nikt nie widzi jak ten gburowaty ogr bartek się zachowuje?

- Widzę, że produkcja nic się nie nauczyła po poprzednich edycjach z Lucja czy Wiktorią, ktora przypłaciła zdrowiem. Czy uczestnicy są badani pod kątem zdrowia psychicznego?

- To jest straszne że produkcja pozwala mu być w programie po tym jaką przemoc psychiczną stosuje, obrzydliwe! On jest chory i bardzo zaburzony

- Bartek się zachowuje coraz bardziej skandalicznie! Już Jessi nie chce do niego podejść, bo tak wrzeszczy na Luzię jak w jakiejś patoli. Kolejna technika przemocowa - zarzucanie ofierze, że ma zaburzenia psychiczne, choć ma je tylko przemocowiec. PRODUKCJO!!!! On powinien karnie opuścić program!!!!! Jak możecie na to pozwlać!!!!!! Dlaczego nic nie robicie?!

- Aż dziwne, że produkcja pozwala go jeszcze tam trzymać

SPRAWDŹ TEŻ: Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska