Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

i

Autor: Instagram @badzmyrazem.tvp Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy i gdzie oglądać oraz kto wystąpi 15 sierpnia w Ostródzie?

2021-08-10 16:19

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 tym razem zawita na Mazury. 15 sierpnia 2021 w Ostródzie zaprezentują się polskie i zagraniczne gwiazdy. W ramach hasła „Lato, Muzyka Zabawa” zaśpiewają m.in.: Golec uOrkiestra, Sławomir & Kajra, Shazza i światowa gwiazda Eurowizji (Azerbejdżan) - Efendi. Kto jeszcze wystąpi 15 sierpnia w Ostródzie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 zatrzyma się na ósmym już przystanku. Tym razem czeka nas ostródzka noc, pełna wrażeń. Nawet jeśli pogoda 15 sierpnia nie dopisze, to o gorącą atmosferę zadbają artyści. Wakacyjna Trasa Dwójki w Ostródzie zapewni widzom i uczestnikom koncertu plejadę polskich i zagranicznych gwiazd. Swoje najsłynniejsze hity zaśpiewa dawno niewidziana wokalistka, którą niegdyś nazywano królową disco polo czyli Shazza . Kto jeszcze wystąpi 15 sierpnia w Ostródzie i gdzie oglądać kolejny koncert pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa”?

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Weselnych Przebojów 2021. Kto wystąpi 13 sierpnia w Mrągowie?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kto wystąpi 15 sierpnia w  Ostródzie?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Ostródzie przyciągnie fanów muzyki tanecznej i nie tylko.15 sierpnia wystąpi sporo gwiazd disco polo i pop.  Na scenie zaprezentują się Jacek Stachursky, Golec uOrkiestra, Agnieszka Włodarczyk, Top One, Sławomir & Kajra, Shazza, Odessa Band, Playbos, Jorrgu oraz światowa gwiazda Eurowizji (Azerbejdżan) - Efendi. Gdzie oglądać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 15
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy o gdzie oglądać koncert 15 sierpnia w  Ostródzie?

Wakacyjna Trasa Dwójki, jak zawsze odbędzie się w niedzielę. Ósmy przestanek pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa" w Ostródzie rozpocznie się 15 sierpnia o 20:00. O tej samej godzinie będzie można oglądać transmisję koncertu na antenie TVP2.

Punkt Krytyczny - katastrofa Kopernika