Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów. Kto wystąpi i co zaśpiewa 1.08.2021?

i

Autor: Wakacyjna Trasa Dwójki - plakat Augustów Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów. Kto wystąpi i co zaśpiewa 1.08.2021?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy o gdzie oglądać oraz kto wystąpi 1 sierpnia w Augustowie?

2021-07-31 10:07

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 tym razem zawita na Suwalszczyznę. 1 sierpnia 2021 w Augustowie zaprezentują się polskie i zagraniczne gwiazdy. W ramach hasła „Lato, Muzyka Zabawa” zaśpiewają m.in.: Edyta Górniak, Kombi czy zespół Piękni i Młodzi ale także królowa Euro 2012 – Oceana. Kto jeszcze wystąpi 1 sierpnia w Augustowie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 zatrzyma się na szóstym już przystanku. Tym razem czeka nas augustowska noc, pełna wrażeń ale czy będzie, parna i gorąca, jak w piosence („Augustowskie noce”) Marii Koterskiej? Nawet jeśli pogoda pierwszego dnia sierpnia nie dopisze, to o gorącą atmosferę zadbają artyści. Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie zapewni widzom i uczestnikom koncertu plejadę polskich i zagranicznych gwiazd. Swoje najsłynniejsze hity zaśpiewa dawno niewidziana Edyta Górniak. Nie zabraknie także francusko-włoskiej formacji Shanguy. Kto jeszcze wystąpi 1 sierpnia w Augustowie i gdzie oglądać kolejny koncert pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa”?

ZOBACZ TEŻ: Opuścił zespół po ponad 20 latach! Rozłam w grupie Boys

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kto wystąpi 1 sierpnia w  Augustowie?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie przyciągnie fanów muzyki tanecznej i nie tylko.1 sierpnia w Augustowie wystąpi sporo gwiazd disco polo i pop.  Na scenie augustowskiego amfiteatru zaprezentują się: Edyta Górniak, Filip Lato, Kombi, Masters, Kuba Szmajkowski, Sound'n'Grace, Karolina Stanisławczyk, zespół Piękni i Młodzi, Andre, Milano, Shanguy oraz Oceana. Gdzie oglądać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Wakacyjne przeboje. Pamiętasz te piosenki. 7/10 to dobry wynik!

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś łatwego. Dokończ piosenkę. "Baśka miała..."

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy o gdzie oglądać koncert 1 sierpnia w  Augustowie?

Wakacyjna Trasa Dwójki, jak zawsze odbędzie się w niedzielę. Szósty przestanek pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa" w Augustowie rozpocznie się 1 sierpnia o 20:00. O tej samej godzinie będzie można oglądać transmisję koncertu na antenie TVP2.

Poranne Wyjce