Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

i

Autor: Instagram @badzmyrazem.tvp Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: o której godzinie oglądać i kto wystąpi 10 lipca w Świnoujściu?

2021-07-10 12:34

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 tym razem zawita na północ Polski. Koncert w Świnoujściu już w sobotę 10 lipca! Nad Bałtyk zawitają światowe gwiazdy nie zabraknie także gwiazd disco polo. Kto wystąpi w Świnoujściu podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021? Prezentujemy listę artystów oraz godzinę transmisji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu 10 lipca 2021!

Wakacyjna Trasa Dwójki rozkręca się na dobre. Fani jeszcze wspominają koncerty w Mrągowie i w Żywcu, a już szykuje się kolejny przystanek. Tym razem Wakacyjna Trasa Dwójki w Świnoujściu, zmieni się skład prowadzących imprezę. W Świnoujściu pojawi się Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Małgorzata Opczowska i Norbi za kulisami imprezy. Na scenie zobaczymy m.in. Francesco Monte, który zaśpiewa włoskie przeboje. Był modelem, aktorem, wystąpił w kilku reality show. Sławę ogólnoświatową zapewniła mu kampania reklamowa marki Guess, w której wystąpił z Jennifer Lopez. Wśród gwiazd jest także Thomas Anders z Modern Talking. Kto jeszcze wystąpi i o której oglądać Wakacyjną Trasę Dwójki 10 lipca w Świnoujściu?

ZOBACZ TEŻ: Akcja Rekreacja w VOX FM: zdobądź z nami szczyt swoich możliwości! Gdzie się wspinać w Polsce?

Najlepszy Koncert Świata

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: kto wystąpi 10 lipca w Świnoujściu?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Świnoujściu to plejada polskich i zagranicznych gwiazd. 10 lipca na scenie wystąpią artyści młodego pokolenia, czyli Viki Gabor i Roxie Węgiel. Z zagranicznych gwiazd na scenie pojawi się Thomas Anders z legendarnego zespołu Modern Talking, który wykona takie hity jak „Cherie, Cherie Lady” „You're My Heart” oraz Francesco Monte z włoskimi szlagierami -  „Volare” i „L'Italiano”. Fani disco polo będą się mogli pobawić przy przebojach grupy Bayer Full, Defis i Power Play. Na Wakacyjnej Trasie Dwójki przed widownią zaprezentuje się również Paweł Skiba, który podczas tegorocznej Eurowizji występował razem z Rafałem Brzozowskim. O której i gdzie oglądać Wakacyjną Trasę Dwójki w Świnoujściu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w:

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: o której godzinie i gdzie oglądać?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Świnoujściu odbędzie się w sobotę, a nie jak przywykli fani koncertu w niedzielę. To wyjątek na trasie. Gwiazdy zjada nad Bałtyk 10 lipca. Koncert rozpocznie się o 20:40. Wtedy też będzie można obejrzeć go w telewizji. Wakacyjna Trasa Dwójki w Świnoujściu i jego transmisja 10 lipca  w TVP2, początek o godzinie 20.40.