Wersow Store: premiera płyty i trasa koncertowa (miasta, daty, bilety)

i

Autor: Screenshot Instagram/ wersow_store Wersow Store: premiera płyty i trasa koncertowa (miasta, daty, bilety)

Będzie też trasa koncertowa

Wersow wypuszcza własną płytę! Już pojawiły się słowa krytyki

2023-11-17 19:35

Weronika Sowa, znana szerzej jako Wersow, zapowiedziała właśnie premierę swojego debiutanckiego albumu “Wersow Store”, a także… trasę koncertową. Bilety już w przedsprzedaży!

Wersow zostaje piosenkarką – to już oficjalne. Choć popularna influencerka, która zdobyła popularność dzięki przynależności do Ekipy Friza, obecnie jej życiowego partnera i ojca córki Mai – już stawiała pierwsze kroki w muzycznym świecie, teraz na poważnie ruszyła z karierą.

Weronika Sowa uraczyła już swoich fanów kilkoma kawałkami, a wieść o ciąży przekazała za pośrednictwem klipu do piosenki “Ten jeden moment”. Fani jej wokalu (i w gruncie rzeczy jej samej) mają teraz powody do radości – nadchodzi płyta składająca się z 15 utworów, oraz trasa koncertowa po całej Polsce. Wszystkie szczegóły objaśniamy poniżej.

CZYTAJ TAKŻE: Wersow wrzuciła zdjęcia bez makijażu. Posypały się przykre komentarze

Wersow Store – Wersow wydaje płytę. Kiedy premiera i kto wystąpi gościnnie?

“Wersow Store” będzie debiutanckim albumem Wersow, nad którym ta pracowała przez ostatni rok.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż mojej płyty, czyli coś nad czym pracowałam od roku. 📀 Jest to poniekąd moje drugie dziecko. Poświęciłam temu tyle energii, czasu i naprawdę bardzo się cieszę, że będziecie mogli przesłuchać tę płytę – pochwaliła się na Instagramie.

Zakupu można dokonać na oficjalnej stronie “Wersow Store”, a oficjalny debiut nastąpi w grudniu. Wiemy, że na album złoży się 15 piosenek, a w niektórych z nich wystąpią także goście. Na razie Wersow ujawniła pięciu z nich, a są to:

 • Friz w utworze “Taka sama”,
 • Michu Kontrabas w utworze “Piętrowe łóżko”,
 • Oskar Cyms w utworze “Chcesz pobyć sam”
 • Qry w utworze “(Nie)widzialni”,
 • Bedoes w utworze “Kawa na wynos”.

Wersow Store KONCERTY – gdzie i kiedy wystąpi Wersow? (miasta, daty i bilety)

Trasa koncertowa Wersow On Tour ruszy w kwietniu. Ulubienica internautów opublikowała rozpiskę miast, w których będziecie mieli okazję ją usłyszeć i prezentuje się ona następująco:

 • 7.04 – Katowice, P23
 • 13.04 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
 • 14.04 – Poznań, klub Tama
 • 21.04 – Gdański, B90
 • 27.04 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda,
 • 28.09 – Warszawa, klub Progresja.

Bilety można nabyć na oficjalnej stronie “Wersow Store”, a ich ceny wynoszą 148,50 zł za miejsce stojące oraz 477,50 zł za Meet & Greet.

Wersow zapowiedziała płytę, a internauci zagrzmieli

Choć wielu fanów ucieszyła wieść o dalszym rozwoju ich idolki (bo każdego w rozwoju należy wspierać) i posypały się pełne ekscytacji gratulacje, znaleźli się też tacy, którzy pokusili się o kąśliwe komentarze. Niektórzy zarzucają Wersow, że będzie lecieć na autotune, inni zaś narzekają na to, że kolejna influencerka próbuje swoich sił w muzyce.

- Śpiewanie na autotune?

- Totalnie nie potrafię zrozumieć czemu prawie każdy influencer nagrywa teraz jakieś piosenki/płyty, a nie ma nic wspólnego z muzyką. Osoby, które mają wokal nie z tego świata są gdzieś na samym dnie, a osoby, które bez autotune nie są w stanie wyciągnąć wyższej tonacji głosu nagrywają płytę i to na jaką skalę. Ja rozumiem, że z tego są pieniądze, ale to jest przykre. Piosenka nagrana z pomocą autotune to żadna muzyka. Wspierajmy osoby, które naprawdę mają talent i szczerze się tym interesują.

… czytamy w komentarzach.

Sonda
Pójdziesz na koncert Wersow?
Wersow i Friz ujawnili pierwsze informacje o ślubie!