Wielka zmiana w Twoja twarz brzmi znajomo! Widzowie będą zaskoczeni

i

Autor: AKPA Wielka zmiana w Twoja twarz brzmi znajomo! Widzowie będą zaskoczeni

telewizja

Wielka zmiana w Twoja twarz brzmi znajomo! Widzowie będą zaskoczeni

2024-02-13 16:26

Nowa edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zbliża się wielkimi krokami. I jak wynika z najnowszych informacji - czekają nas w niej dość spore zmiany. A wszystko w związku z aferą, do której doszło kilka miesięcy temu. Ta odbiła się echem nawet poza granicami Polski. Dlatego teraz podjęto specjalne kroki.

Twoja twarz brzmi znajomo 2024 - zmiany w programie

Program Twoja twarz brzmi znajomo to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych. Mimo wielu sezonów, które były nadawane w Polsacie, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z chęcią śledzą przemiany uczestników show. W tym w ostatnich edycjach mogliśmy oglądać wiele naprawdę znakomitych charakteryzacji i odwzorowanych głosów, a w formacie brały udział największe gwiazdy. W tej edycji w programie Twoja twarz brzmi znajomo zajdą jednak poważne zmiany. Zgodnie z najnowszymi informacjami - w formacie nie będziemy już oglądali zmieniania koloru skóry uczestników, co miała miejsce w poprzednich edycjach formatu.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez globalną grupę medialno-rozrywkową Banijay, zmiana koloru skóry uczestników lub naśladowanie innych cech fizycznych w sposób, który mógłby zostać uznany za rasistowski, są niedozwolone w żadnej produkcji tego formatu. Oznacza to, że od najnowszej edycji programu uczestnicy nie będą zmieniać koloru skóry ani naśladować innych cech fizycznych, które mogłyby zostać uznane za przywłaszczenie kulturowe

- czytamy w specjalnym komunikacie.

Ten został wydany najprawdopodobniej w związku z głośną aferą, która miała miejsce w 19. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Piosenkarz Kuba Szmajkowski wystąpił w nim w numerze Kendricka Lamara "Humble". W jego charakteryzacji wykorzystano tzw. blackface, co odbiło się szerokim echem również poza granicami Polski i wywołało spore oburzenie.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Twoja twarz brzmi znajomo 20 - uczestnicy i godzina emisji

Nowy sezon programu Twoja twarz brzmi znajomo już ze zmianami zobaczymy od marca na antenie telewizji Polsat. Show będzie nadawane w piątki o 20:00. Zobaczymy w nim uczestników, którzy pojawiali się w poprzednich edycjach programu. Swoje umiejętności wokalne ponownie zaprezentują Stefano Terrazino, Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Czeka nas jeszcze jedna zmiana. Do show po przerwie powróci bowiem Piotr Gąsowski. Tego tym razem zobaczymy jednak nie w roli prowadzącego, a jednego z jurorów. Na tym miejscu zastąpi Pawła Domagałę.