telewizja

Wielki ślub w programie Rolnik szuka żony?! Ktoś tu się chyba wygadał…

2024-06-30 12:41

Program Rolnik szuka żony to produkcja, której założeniem jest stworzenie kochającej pary, która być może w przyszłości weźmie ze sobą ślub. Ostatnio dwójka bohaterów tego show mocno zaskoczyła widzów swoim wyznaniem. Czy doczekaliśmy się kolejnego ślubu w gorącym formacie TVP? Wszystko jest już jasne.

Rolnik szuka żony: Ania i Kuba wzięli ślub?

Program Rolnik szuka żony to jedna z najpopularniejszych produkcji nadawanych na TVP. Każdy sezon tego formatu gromadzi przed telewizorami mnóstwo widzów, którzy z wypiekami na twarzach śledzą losy bohaterów i ich starania o znalezienie wymarzonej miłości. Części z nich się to udało. Niektóre pary nie tylko doczekały się ślubu, ale i nawet dzieci! To zdecydowanie najpiękniejsze zwieńczenie przygód z formatu Rolnik szuka żony. W przeciwieństwie do Love Island czy Hotel Paradise na szczęście wiele par znajduje szczęście i miłość w Rolnik szuka żony. Nie inaczej było w przypadku Ani i Kuby, którzy wzięli udział w 10. edycji tego formatu. Ich droga do związku nie była łatwa, bo Ania do samego końca nie była pewna Kuby. Finalnie jednak stworzyli piękny związek. A co ze ślubem?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Ania i Kuba z Rolnik szuka żony się pobrali?

Ślub to dla wielu par jeden z najważniejszych momentów związku. Widzowie po ostatnich relacjach w sieci zaczęli zastanawiać się, czy doszło do niego i w przypadku Ani i Kuby z Rolnik szuka żony. Na jednej z relacji Ania powiedziała bowiem: Prezent od męża na wieczór. Zawsze czymś mnie zaskoczy. To mogłoby wskazywać, że tych dwoje oficjalnie sformalizowało już swój związek. Jaka jest jednak prawda? Po zasianiuu ziarna niepewności u obserwatorów, Ania szybko postanowiła sprostować swoje słowa. - Jeżeli chodzi o tego "męża" my tak do siebie z Kubą mówimy po prostu czasami: "mój mąż", "moja żona". Jeszcze ślubu nie było. Jeżeli będzie takowy, zapewniam, że Was o tym powiadomimy - zapowiedziała gwiazda programu Rolnik szuka żony. W takim razie pozostaje nam niecierpliwie czekać. A Ani i Kubie życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Listen to "Wesele. Stanisław Wyspiański. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.