disco polo

Wielkie wesele u Martyniuków! Zenek Martyniuk zaśpiewał na imprezie swojego syna [ZDJĘCIA]

2024-04-02 22:25

Tę imprezę zapowiadano już od kilku tygodni i zgodnie z nieoficjalnymi informacji - w święta odbyło się polskie wesele Daniela Martyniuka. Główną uroczystość syn Zenka Martyniuka kilka miesięcy temu celebrował bowiem na Bali, z daleka od swoich rodziców i najbliższych. Wiemy, jak wyglądała zabawa.

Daniel Martyniuk i jego polskie wesele

O tym chłopaku Polacy wiedzą już sporo. Choć w rodzinie Martyniuków, to Zenek Martyniuk jest największą gwiazdą, to w showbiznesie nie brakuje i informacji o jego synu - Danielu. Choć niestety w jego przypadku zazwyczaj są to negatywne wiadomości. Daniel Martyniuk lubi bowiem rozrabiać i nie zawsze jest mu po drodze z prawem, co niestety wpływa i na wizerunek samego Zenka. Zdarzają się jednak na szczęście i pozytywne momenty, którymi Zenek Martyniuk z pewnością może się pochwalić. Takim był ślub Daniela z Faustyną. Ten odbył się kilka miesięcy temu w malowniczych okolicznościach na Bali. Na weselu zabrakło jednak wydawać by się mogło najważniejszych osób. Na uroczystości nie pojawili się bowiem Zenek MartyniukDanuta Martyniuk. Początkowo mówiło się nawet o tym, że rodzice Daniela mieli o niczym nie wiedzieć, co okazało się nieprawdą.

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Zenek Martyniuk zaśpiewał na weselu syna

Państwo Martyniukowie nie mogli pojawić się na ślubie, więc pojawiło się nietypowe rozwiązanie - drugie wesele. To było zapowiadane przez informatorów już od jakiegoś czasu. Cała uroczystość miała odbyć się w okresie świąt i jak wynika z najnowszych zdjęć, które pojawiły się w sieci - Daniel Martyniuk i Faustyna tym razem świętowali w Polsce. Mało tego - wszystko odbyło się w doborowym towarzystwie. Na uroczystości pojawił się bowiem sam Zenek Martyniuk, który zaśpiewał kilka swoich numerów. Można go zobaczyć na fotkach, które pojawiły się na Instagramie. Sama uroczystość odbyła się 31 marca. I patrząc na zamieszczone relacje - przebiegła w znakomitych okolicznościach. Fotki prezentujemy Wam poniżej.

Zenek Martyniuk na weselu syna

i

Autor: Instagram.com/yokomirage
Zenek Martyniuk na weselu syna

i

Autor: Instagram.com/yokomirage