Etna nagrywa nowy kawałek! Jednak nie mamy dobrej wiadomości dla fanów

i

Autor: facebook.com/EtnaDISCOPOLO

Wokalistka disco polo przechytrzyła hakera. „Zadarł z nieodpowiednią Babą”

2022-02-13 18:15

Etna już nie raz udowodniła, że dla niej nie ma rzeczy nie możliwych. Tym razem wokalistka disco polo przechytrzyła hakera. Joanna Kaczanowska po siedmiu dniach odbiła swoje skradzione konto na Instagramie. „Hakerku łykałeś tyko kurz, który za sobą zostawiliśmy”.

Joanna Kaczanowska, występująca pod pseudonimem Etna, jest jedną z najpopularniejszych gwiazd disco polo. Znana jest z takich utworów, jak m.in. „Rolnik”, „Maminsynek” czy „Misiak” . Początek 2022 nie był dla niej zbyt łaskawy. W styczniu gwiazda miała lecieć na wakacje do Meksyku, a przy okazji nakręcić teledysk do swojej najnowszej piosenki. Jednak niefortunnie upadła, złamała nogę i przeszła operację. Jakby tego było mało – 27 stycznia skradziono jej konto na Instagramie. Wokalistka postanowiła, że się nie podda i udało jej się przechytrzyć hakera. Dzięki wsparciu fanów i przy współpracy z mężem odzyskała swoje konto, a całą sprawę opisała w mediach społecznościowych. - „ Haker zadarł z nieodpowiednią Babą” – zaznaczyła i dodała, że z odzyskanego konta nie cieszyła się długo.

 ZOBACZ TEŻ: Ta nowość może zaskoczyć. Rockowe brzmienie zespołu Daj To Głośniej. Grupa zmienia styl?

„Baba wraz z mężem odbiła mu konto po 7 dniach, tylko popełniliśmy błąd i ukradł je po pół godziny ponownie. Podłamałam się, bo to co nam zabrało tydzień, w dodatku ze złamaną nogą, on zniweczył w kilka minut” – napisała Etna.

Jednak Joanna Kaczanowska wraz z mężem nie dali za wygraną i kolejny raz przygotowali pułapkę na złodzieja.

„Drugi raz przygotowaliśmy się już, jak do napadu na bank strategicznie! Wszystko rozpisane na kartkach, ponumerowane, po kolei, co robię ja, co robi mąż, hakerku łykałeś tyko kurz, który za sobą zostawiliśmy” – czytamy na Instagramie Etny.

Wokalistka dołączyła do wpisu film na którym widać, jak ćwiczy mimo unieruchomionej nogi – „Teraz możesz oglądać, jak w życiu walczę, bo pewnie złodzieju masz wiele innych profili, nie tylko ten, który ci zablokowałam” – napisała Etna.

NIE PRZEGAP: Radek Kudelski musi to robić. Wokalista zespołu Bayera pisze o koncertach

QUIZ. Karnawałowy quiz muzyczny. Mega hity, ale pytania mogą mocno cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Skąd pochodzi zespół Boney M?
TOP GIRLS - Wesele Marzeń