Wokalistka disco polo wygina śmiało ciało. Seksowna Etna w nowości „O Boże jaki mężczyzna” wygląda olśniewająco

i

Autor: YouTube.com/ ETNA OFFICIAL Wokalistka disco polo wygina śmiało ciało. Seksowna Etna w nowości „O Boże jaki mężczyzna” wygląda olśniewająco

Wokalistka disco polo wygina śmiało ciało. Seksowna Etna w nowości „O Boże jaki mężczyzna” wygląda olśniewająco

2022-11-26 16:05

„O Boże jaki mężczyzna” to najnowsza piosenka Etny. Wokalistka disco polo słynie z niecodziennych, seksownych stylizacji ale tym razem fani są pod ogromnym wrażeniem. Joanna Kaczanowska staje na głowie, wije się na podłodze i niemal zakłada nogi na szyje a wszystko w rytm piosenki, która porywa do tańca.

Fani disco polo czekali niemal rok na nowość od Etny. Ale jak piszą internauci było warto. Jako pierwsi kawałek pod tytułem „O Boże jaki mężczyzna” usłyszeli słuchacze VOX FM. Już wtedy docenili kompozycję i wokal Etny. Teraz do sieci trafił długo zapowiadany teledysk. W klipie nie brakuje seksownych ujęć. Wokalistka wykorzystała atuty i możliwości swojego ciała. Widać godziny spędzone na praktykach jogi. Fani są pod ogromnym wrażeniem klipu i piosenki.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Miller i zespół Boys na podium. Czy kawałek „Zapamiętaj mnie” wygrał Best Listę VOX FM?

- Etna!!!! Ty jesteś petardą na rynku muzycznym! Głos, ciało i image to jakiś szał! Nie można tak dobrze się poruszać i wyglądać! Piosenka wpada w ucho, nogi same tańczą ,ile w niej energii i sexapilu!Jesteś królową disco polo i nie masz sobie równych. Kobieto, brawo, brawo!

- Mega! Sztos klasa nagrane i zaśpiewane na wysokim poziomie tego właśnie spodziewałem się po dłuższej przerwie brawo!

- Świetny pod każdym względem utwór! Cudowny głos, piękny teledysk i kompozycja! Długo czekałem na ten kawałek, ale zdecydowanie było warto! Etna to bardzo piękna, utalentowana i po prostu świetna wokalistka! - komentują internauci.

Słowa do piosenki „O Boże jaki mężczyzna” napisała Joanna Kaczanowska. Przy kompozycji wokalistka współpracowała z Mateuszem Chmielewskim. Za scenariusz i reżyserię teledysku odpowiada mąż Etny - Jacek Kaczanowski.

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM