Bogdan Borowski

i

Autor: screen/YouTube BOGDAN BOROWSKI Official Najnowszy numer od Bogdana Borowskiego do usłyszenia w VOX FM

"Zaczarowałaś świat" czyli nowość na lato od Bogdania Borowskiego! Prapremiera tylko w VOX FM

2022-06-14 11:03

Letni klimat, gorące rytmy i wakacyjny nastrój. Już za chwilę w szkołach zabrzmi ostatni dzwonek, czas więc zaplanować urlop i wyjechać na zasłużony wypoczynek. Wielu artystów z tej okazji wypuszcza imprezowe propozycje, które mają szansę zostać hitem latam 2022. Do tego grona dołączył również Bogdan Borowski.

Bogdan Borowski z letnią nowością!

To chodząca legenda muzyki disco polo. W latach 90. ze swoim bratem Andrzejem i Tomaszem Sidorukiem założył zespół Milano. Ich piosenki były na głośnikach całej Polski, a Jasnowłosą czy Bara bara wciąż można usłyszeć na niejednym weselu. Od lat tworzy jednak muzykę jako solowy artysta. Kilka miesięcy temu mogliśmy usłyszeć Bogdana Borowskiego w zupełnie nowej odsłonie. Wraz z MiłymPanem i zespołem Defis wykonał kawałek "Jeszcze raz", który przez kilka tygodni trzymał się mocno w Best Liście radia VOX FM.

Tym razem czeka nas kolejny solowy projekt artysty. O czym będzie piosenka "Zaczarowałaś świat"? Czy ma szansę zostać hitem lata 2022? Przekonamy się już wkrótce! Prapremiera utworu już we wtorek (14 czerwca) na antenie radia VOX FM po godzinie 21:20.

CZYTAJ TAKŻE: Defis & MiłyPan & Bogdan Borowski – „Jeszcze raz”. Szykuj białe skarpety i mokasyny. Gala Piosenki Chodnikowej wróciła

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Olsztyn

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: