Adam Feder - sonda

i

Autor: YouTube Super Express "Będziemy palić stodołą" - co jeszcze usłyszał Adam Feder o przygotowaniach do zimy w najbiedniejszej gminie w Polsce?

ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY

2022-09-19 10:46

Jak Polacy szykują się do srogiej zimy? Czy boją się nadchodzących miesięcy, no bo one mogą okazać się jednymi z najtrudniejszych, a na pewno jednymi z najzimniejszych w ostatnich dziesięcioleciach? Adam Feder pojechał do najbiedniejszej gminy w Polsce, żeby sprawdzić jak wyglądają tam przygotowania do zimy.

"Będziemy palić tymi gałązkami"

"Węgla nam wystarczy na 200 lat!", przekonywał jeszcze niedawno prezydent Duda. Teraz Jarosław Kaczyński mówi tak: "Trzeba w tej chwili palić wszystkim, poza oponami czy podobnymi szkodliwymi rzeczami, bo Polska musi być ogrzana". Adam Feder pojechał mikrofonem do najbiedniejszej gminy w Polsce i tam pytał, czym Polacy będą palić w piecach. Jak zawsze mocne i soczyste wypowiedzi Polaków, ale w audycji Co Ludzie Powiedzą, padają też bardzo wzruszające, chwytające za serce, dramatyczne słowa mieszkańców gminy Potok Górny.

Tu mam starą, nieocieploną chałupinę, to trzeba k***a szykować sznurek, bo co więcej?

Zamarzniemy i będzie spokój z nami

Będziemy palić tymi gałązkami

- powiedziała jedna z rozmówczyń i pokazała palcem malinowe chruśniaki, bo wciąż jeszcze nie udało jej się kupić węgla na zimę. Te dramatyczne wypowiedzi usłyszał Adam Feder od ludzi we wsi Potok Górny. Całość oraz inne rozmowy do usłyszenia w podcascie "Co ludzie powiedzą". Nowe odcinki co tydzień w sobotę o 8:00 na antenie VOX FM.

ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY

Listen to "ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY." on Spreaker.
Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM
Sonda
Czy w zimie zabraknie nam opału?