Zaskakujący film dyrektor jednego z liceów. Internauci jasno dali do zrozumienia, co o nim sądzą

i

Autor: Facebook.com/Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie

szkoła

Zaskakujący film dyrektor jednego z liceów. Internauci jasno dali do zrozumienia, co o nim sądzą

2023-08-29 12:40

Zazwyczaj dyrektor szkoły kojarzy się osobą, której lepiej unikać, bo niejednokrotnie oznacza to kłopoty. Wielu dyrektorów cechuje też surowość. Jednak... nie wszystkich. Ostatnio na nagraniu zamieszczonym w sieci udowodniła to kierowniczka jednego z liceów. Internauci nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

Zabawne wideo dyrektor szkoły

Jak można przekazać uczniom informację, o której i kiedy jest rozpoczęcie roku szkolnego? Na kilka sposobów. Część szkół zamieszcza takie wiadomości na stronach swoich placówek, inne wywieszają odpowiednią kartkę na drzwiach, wysyłają wiadomość na dzienniku elektronicznym lub dodają wpis w social mediach. Tę ostatnią formę wybrało kierownictwo Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie. Jednak dyrektor placówki nie zdecydowała się na zamieszczenie suchego komunikatu. A dodała specjalny filmik stworzony na tę okazję. Pokazując jednocześnie duży dystans i poczucie humoru. To docenili internauci w sieci, którzy zachwycają się wideo i wskazują, że chcieliby mieć takiego dyrektora w swojej szkole lub w placówce swoich dzieci. Co możemy zobaczyć na nagraniu?

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

O której jest rozpoczęcie roku szkolnego?

Na wideo zamieszczonym na Facebooku dyrektor Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie udaje, że prowadzi rozmowę przez telefon z jednym z rodziców. Ten wydaje się być zatroskany i zmęczony tym, że w tym roku rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4, a nie 1 września. Pani dyrektor na nagraniu próbuje uspokoić "rodzica", podkreślając, że jeszcze da radę trochę wytrzymać ze swoim dzieckiem, jednocześnie przekazując informacje, o której i kiedy odbędzie się rozpoczęcie roku. Wskazując m.in., że takie jest zarządzenie i nie zależy to od niej. Trzeba przyznać, że filmik jest naprawdę zabawny. A podobnego zdania są i komentujący go internauci. W chwili pisania tego artykułu wideo zobaczyło już ponad 1,4 miliona osób. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, zamieszczamy je poniżej.

Tego nie uczą w szkole! Quiz z wiedzy ogólnej

Pytanie 1 z 10
Firma, która ma m.in. sklepy Biedronka pochodzi z jakiego kraju?