Zespół Daj to głośniej pokazał klip do piosenki Wesele w Dubaju! Jest petarda!

i

Autor: Youtube.com/DAJ TO GŁOŚNIEJ

teledyski

Zespół Daj to głośniej pokazał klip do piosenki "Wesele w Dubaju"! "Jest petarda!"

2023-07-30 14:22

Doskonale znany z numeru "Mama ostrzegała" zespół powraca z kolejną nowością. Tym razem formacja Daj to Głośniej opublikowała teledysk do piosenki "Wesele w Dubaju". Klip robi spore wrażenie, o czym fani bardzo chętnie piszą w komentarzach. Wideo zajęło też wysokie miejsce na karcie "na czasie" na polskim You Tube.

Daj to głośniej z kolejnym kawałkiem

"Mama, mama, mama ostrzegała" śpiewaliśmy 4 lata temu na każdej imprezie i przy innych okazjach. To jeden z najpopularniejszych numerów zespołu Daj to głośniej. O czym najlepiej świadczą liczby. Ten kawałek w sieci odtworzono już ponad 200 milionów razy. Od tamtej pory formacja rozgrzewała nas m.in. numerami "Uciekaj dziewczyno" i "Zwariowana noc", które choć nie dorównały sukcesowi "Mama ostrzegała", to i tak osiągnęły wyniki, o których wielu artystów może tylko pomarzyć. Te piosenki obejrzeliśmy ponad 15 milionów razy! Tym razem grupa Daj to głośniej przychodzi do nas z nowością "Wesele w Dubaju". To kolejny kawałek, który z pewnością świetnie sprawdzi się na imprezach i koncertach. Choć piosenkę mogliśmy usłyszeć jakiś czas temu, to dopiero teraz opublikowano do niej teledysk.

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Daj to głośniej - "Wesele w Dubaju"

"Wesele w Dubaju" to numer, który z pewnością będzie jednym z obowiązkowych utworów na weselu, tuż obok "Weselnego pytona" od Sławomira i Kajry. Kawałek nakręca pozytywną energią i idealnie nadaje się do tańca i śpiewania. W tekście pojawiają się zresztą nawiązania do Sławomira i Krzysztofa Ibisza. Rozrywkowy klimat formacja Daj to głośniej zachowała też w teledysku do piosenki. Możemy w nim zobaczyć ujęcia z limuzyny, klubu, a także budki z kebabem. Wystrojone dziewczyny w klipie bawią się i tańczą. A fani nie kryją zachwytu w komentarzach pod piosenką.

Szykuje się hit wesel 😀niech leci w miliony 😊

Emilka trzyma poziom od początku kolejny hit gratuluje! 😊❤

Rzadko komentuje artystom utwory bo większość hitów jak każdy inny. Ale zrobiłaś coś innego. Coś na miarę Miłość w Zakopane, coś co jest nr 1 dla publiki w danym roku. Wielkie gratulacje i niech polecą miliony! 👏👏👏

- czytamy w komentarzach pod klipem.

I trzeba przyznać, naprawdę robi on wrażenie! Może zachwycać i w Polsce w Dubaju. Czy Wam również się spodoba? Obejrzyjcie i oceńcie sami.

Pamiętasz, jak przebiega polskie wesele? Sprawdź się

Pytanie 1 z 10
Czym rodzice witają Państwa Młodych?