Zespół Focus - „Zakochać się w Tobie do reszty” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/zbyszekfocus Zespół Focus - „Zakochać się w Tobie do reszty” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Zespół Focus - „Zakochać się w Tobie do reszty” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-05-04 9:51

„Zakochać się w Tobie do reszty” to najnowsza piosenka zespołu Focus. Grupa ze Zbyszkiem Perkowskim na czele od ponad dwudziestu lat raczy fanów muzyki tanecznej klasycznym brzmieniem. Czy tym razem będzie podobnie, przekonasz się jeszcze zanim kawałek trafi do sieci. Focus - „Zakochać się w Tobie do reszty” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Piękny i boski – jak mawia o sobie – Zbyszek Perkowski lider zespołu Focus przygotował nowość dla fanów disco polo. Lada dzień do sieci trafi utwór pod tytułem „Zakochać się w Tobie do reszty”. Fani nie mogą się już doczekać. Ostatnia piosenka pod tytułem „Maska” zachwyciła internautów - „Wrócił romantyczny Zbyszek” - pisali w komentarzach. Wszystko wskazuje na to, że nowość pod tytułem „Zakochać się w Tobie do reszty” również będzie romantyczna. Kawałek utrzymany w klimacie klasycznego disco polo niebawem ujrzy światło dzienne. Premiera w czwartek, 5 maja. Do sieci trafiła już zapowiedź kawałka (poniżej). Całości będzie można posłuchać w ulubionym radiu zanim kawałek pojawi się na YouTube. Zespół Focus - „Zakochać się w Tobie do reszty” przedpremierowo tylko w VOX FM, w środę 4 maja około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi z nowością „Gorący Wiatr”. „Za jakiś czas każdy rolnik będzie tego słuchał”

Quiz. Festiwale w PRL. Czy pamiętasz muzykę i gwiazdy tamtych lat?

Pytanie 1 z 10
1.Na festiwalu w Opolu piosenkę „Do zakochania jeden krok” śpiewał Andrzej Dąbrowski, który był doskonałym:
Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Radom 2019