Zespół News

i

Autor: facebook.com/Zespol.News Zespół News

Zespół News - „Koci pazur” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-01-20 10:11

To pierwsza nowość zespołu News w tym roku. Grupa znana z takich piosenek, jak m.in. „Laleczka” czy „Ale fajne nogi” tym razem chce zdobyć serca fanów disco polo kawałkiem pod tytułem „Koci pazur”. Utwór jako pierwsi usłyszą słuchacze VOX FM. Kiedy?

„Koci pazur” to najnowsza i zarazem pierwsza piosenka zespołu News w tym roku. Grupa, której liderem jest Marek Lemieszek ma na koncie wiele hitów. Miłośnicy muzyki tanecznej uwielbiają ich kawałki za teksty wpadające w ucho i muzykę „pod nóżkę".  Utwór „Moja wybranka” ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Jak będzie tym razem? Czy „Koci pazur” skradnie serca fanów? Przekonamy się w sobotę 22 stycznia. Wtedy do sieci trafi teledysk, jednak wcześniej piosenki będzie można posłuchać w radiu. News - „Koci pazur” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartek, 20 stycznia po 20:15.

ZOBACZ TEŻ: WOŚP 2022 w VOX FM czyli poprowadź ulubiony program na żywo!

Defis "Niespotykany kolor"

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?