Radek Liszewski i zespół Weekend w Pierwsza Zmiana Show

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS

Zespół Weekend odwołuje koncerty w USA! Powód? "Problemy z paszportem i wizami"

2022-04-22 13:11

To miała być daleka podróż, a skończyła się powrotem do domu! Radek Liszewski i zespół Weekend, dobrze znany m.in. z takich hitów jak "Ona tańczy dla mnie", "Za każdą chwilę z Tobą" czy "Mój Aniele", miał być już w drodze do Stanów Zjednoczonych. W planach była przede wszystkim praca czyli spotkania z fanami i wielkie koncertowanie. Floryda, Chicago... - grafik był napięty, jednak zamiast na lotnisko, lider grupy Weekend z całym zespołem musiał wrócić do domu. "I z wyjazdu nici" - przekazał swoim fanom w mediach społecznościowych. Dlaczego? Przeczytaj w artykule poniżej!

"Niestety to nie jest droga na lotnisko, a droga do Sejn" - przekazał swoim fanom za pośrednictwem profilu na Instagramie Radek Liszewski z zespołu Weekend. Na wideo nagranym w aucie widać niepocieszenie na twarzy lidera grupy Weekend. Wszystko dlatego, że miał bardzo intensywnie zaplanowane najbliższe dni koncertami w Chicago i na Florydzie. W planach - prócz wielkiego koncertowania - były także m.in. spotkania z fanami. Plany jednak legły w gruzach, dlatego lider grupy Weekend musiał wrócić do swojego rodzinnego domu w Sejnach na Podlasiu. Co zawiodło? Wyjaśniamy w dalszej części artykułu!

Zespół Weekend odwołuje koncerty w USA! Powód? Problemy z paszportem i wizami

i

Autor: Instagram.com/ZespółWeekend Zespół Weekend odwołuje koncerty w USA! Powód? "Problemy z paszportem i wizami"
Pierwsza Zmiana Show - zespół Weekend_ 2

Weekend nie przyleci na koncerty do USA! Powód? "Problemy z paszportem i wizami"

Fani grupy Weekend, mieszkający w Stanach, mogą czuć się zawiedzeni - w najbliższych dniach nie uda im się wybrać na koncert ulubionego zespołu. Chociaż Radek Liszewski i spółka planowali koncertowanie m.in. na Florydzie i w Chicago, w ostatniej chwili trzeba było zmienić plany. "Nie możemy jeszcze odebrać paszportu z wizami" - powiedział swoim fanom za pośrednictwem Instagrama i Facebooka lider grupy. Dodał, że wizy zawsze są przyznawane członkom zespołu i nigdy nie było z tym problemu. Przypomniał, że praktycznie co roku latali z ekipą do Stanów i takie sytuacje nie miały miejsca, jednak teraz - z uwagi na obecną sytuację na świecie - są gigantyczne opóźnienia.

Disco polo w USA: Top Girls, Boys, Classic, Zenek Martyniuk. Co z Weekendem?

Gwiazdy muzyki disco chętnie odwiedzają swoich fanów za oceanem. Do Stanów Zjednoczonych i Kanady na wspólną trasę koncertową polecieli m.in. TOP GIRLS, zespół BOYS, formacja Classic, Zenek Martyniuk i Maciek Smoliński (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). Paweł Jasionowski z grupy Masters również koncertował ze swoimi fanami w Chicago (więcej o tym przeczytacie TUTAJ).

Zespół Weekend - nowe terminy koncertów

Do zaszczytnego grona przedstawicieli disco polo, bawiących się razem ze swoimi sympatykami za oceanem, miał dołączyć Radek Liszewski razem z grupą Weekend. "Wszystko było poskładane w terminie, ale nie otrzymaliśmy paszportów z wizami i nie wiadomo czy w najbliższym tygodniu je w ogóle odbierzemy" - powiedział zawiedziony wokalista w wideo, które obiegło media społecznościowe. Dodał, że czekał w Warszawie od wtorku i codziennie myślał, że uda mu się odebrać potrzebne dokumenty. "To nie jest możliwe żebyśmy do Was wylecieli, nie jest to wina organizatora, tym bardziej nasza" - wytłumaczył spokojnie swoim fanom w wideo wokalista. "Radku będzie dobrze, następnym razem się uda" - podtrzymują na duchu fani zespołu w komentarzach pod filmem. My jesteśmy tego samego zdania, a gdy tylko pojawią się informacje o najnowszych koncertach formacji - z pewnością o wszystkim dowiecie się z voxfm.pl