Programy randkowe

Zmiany w Hotelu Paradise 7. Winą obarczają widzów

2023-10-04 0:02

Jeśli wydawało wam się, że czegoś brakowało po odcinku “Hotelu Paradise 7”, w którym odpadła Łucja, to dobrze wam się wydawało. Była uczestniczka randkowego show uchyliła rąbka tajemnicy i okazuje się, że odzew odbiorców twórcy biorą sobie do serca, a przynajmniej w niektórych kwestiach.

Gdy Łucja stała się ofiarą obrzydliwego hejtu ze strony pozostałych uczestników “Hotelu Paradise 7”, twórcy nie reagowali. Gdy widzowie coraz częściej i dosadniej zaczęli domagać się interwencji, nie reagowali. Gdy pojawiły się wieści o skardze złożonej do KRRiT, nie zareagowali. Gdy internet obiegła informacja, że Roch ma brata w TVN i pojawiła się teoria, że ma “plecy” i trzyma się w programie dzięki koneksjom, nie zareagowali.

Reakcja pojawiła się dopiero, gdy liczba negatywnych komentarzy sięgnęła apogeum. Wygląda bowiem na to, że postanowiono odebrać internautom jedną z okazji do wyrażania swoich krytycznych opinii.

CZYTAJ TAKŻE: Roch z Hotelu Paradise 7 niczym postać z “Harry’ego Pottera”? Nie, nie chodzi o Voldemorta

Hotel Paradise 7 – live’ów już nie będzie. Łucja potwierdziła to na Instagramie

Łucja Janik, czyli ofiara prześladowań w “Hotelu Paradise 7”, zrobiła ostatnio instagramowe Q&A, w którym internauci wypytywali ją o program. W pewnym momencie pojawił się temat poodcinkowego live’a z Łucją, którego nigdy nie ujrzeliśmy. Uczestniczka wyznała wówczas, że live’ów już nie będzie ze względu na reakcje widzów.

Przez sytuację w sieci niestety nie będzie już liveów (z uwagi na dobro uczestników) – napisała.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby