Skolim nie może narzekać. Przekroczył już milion na jego koncie!

i

Autor: You Tube/SKOLIM Official

gwiazdy

Znani producenci zremixowali nową piosenkę Skolima. Jest zachwycony!

2023-07-24 15:16

"Ona mi dała" to kolejna z piosenek Skolima, która osiągnęła wielki sukces w Internecie. Kawałek w zaledwie 4 dni wykręcił w sieci już ponad 7,5 miliona wyświetleń i jest numerem jeden w karcie "na czasie" na polskim You Tube. Po takim sukcesie nie dziwi fakt, że utwór dorobił się już swojego remixu. Ten spodobał się samemu Skolimowi!

Skolim - "Ona mi dała" podbija Internet

Mało, który artysta w Polsce może pochwalić się takimi wynikami w sieci, jakie w ostatnim czasie robi Skolim. Piosenkarz ma całe rzesze fanów, którzy śledzą wszystkie wydawane przez niego nowości i komentują dodawane przez niego posty. Ostatnio praktycznie każdy kawałek Konrada generuje w sieci po kilka milionów odsłon. Tak było w przypadku utworów "Wyglądasz idealnie", "Nie dzwoń do mnie mała", "Kiss me baby" czy "Temperatura". Ostatnio Skolim wydał kolejną premierę, czyli piosenkę "Ona mi dała". Ta zdobyła pierwszy milion w zaledwie kilkanaście godzin! Choć sam teledysk do tego numeru może być dla niektórych kontrowersyjny. Nie brakuje w nim bowiem odważnym scen. W tym ujęcia, na którym Skolim bez koszulki leży w łóżku z piękną blondynką, z którą kilka chwil wcześniej się całował.

Cały Ja - Skolim

Remix "Ona mi dała"

Przy tak dużej popularności Skolima i liczbie wyświetleń, jaką generują jego numery, nie dziwi, że artystą interesują się inni producenci oraz DJe. W pierwszym półroczu piosenki Konrada Skolimowskiego były numerem jeden, jeśli chodzi o utwory pobierane przez DJów. W ostatnim czasie na fali sukcesu hitu "Ona mi dała" powstał jednak specjalny remix. Ten stworzyli dwaj producenci muzyczni, którzy wchodzą w skład grupy Dance 2 Disco. Inspiracją do stworzenia tej przeróbki był inny hitowy utwór - Snap! - Rhythm Is A Dancer. Trzeba przyznać, że ta wersja kawałka Skolima naprawdę robi wrażenie. Spodobała się ona zresztą nawet samemu Konradowi, który zostawił komentarz pod tym wykonaniem.

Ale HIT !!!!!!!! Boże KOCHANY <3

- czytamy w komentarzu pod filmem.

Remix zachwycił też innych użytkowników, słuchających tego kawałek w sieci, którzy piszą m.in., że to "sztos" i "petarda". Czy wam również ta wersja przypadnie do gustu? Możecie sprawdzić w filmie poniżej.

Disco Relax. Nikt nie słuchał każdy oglądał. Ile pamiętasz z kultowego programu?[QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na antenie jakiej telewizji emitowany był program Disco Relax?