60-latek prowadził we własnym domu uprawę marihuany. Zabezpieczono 275 krzewów

2021-04-12 11:20 A.I
60-latek prowadził we własnym domu uprawę marihuany. Zabezpieczono 275 krzewów
Autor: KPP Stalowa Wola

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali 60-latka, który w swoim domu prowadził nielegalną uprawę marihuany. Zabezpieczono łącznie 275 krzewów konopi indyjskich. Pomieszczenia, w których znajdowały się rośliny były profesjonalnie przygotowane pod ich uprawę. 60-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z stalowowolskiego wydziału kryminalnego w minioną środę zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Pojechali do jednego z domów na terenie Stalowej Woli, gdzie mieszający tam 60-latek zajmował się nielegalną uprawą konopi. Podczas przeszukania funkcjonariusze potwierdzili swoje podejrzenia i znaleźli krzewy konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli łącznie 275 krzewów w różnej fazie wzrostu.

Wysadzali bankomaty w pięciu województwach

POLUB NASZ NOWY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Pomieszczenia, w których znajdowały się rośliny były profesjonalnie przygotowane, oklejone odblaskową folią, znajdowały się w nich wentylatory, specjalne lampy, filtry i nawozy.

Funkcjonariusze zatrzymali 60-letniego właściciela domu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek stalowowolskiej policji oraz prokuratury, sąd wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mieszkańcowi Stalowej Woli grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje policja - sprawa ma charakter rozwojowy.

Sonda
Koronawirus. Czy imprezy masowe powinny odbywać się mimo pandemii koronawirusa?
Źródło: 60-latek prowadził we własnym domu uprawę marihuany. Zabezpieczono 275 krzewów
Nasi Partnerzy polecają