Brzozów: 30-latek zaatakował pacjentów i pielęgniarki metalowym prętem!

2021-08-05 14:55 A.I
pixabay policja
Autor: pixabay.com Mielec: Zaginął 16-letni Patryk. Od poniedziałku nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Policjanci z Brzozowa zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który zaatakował pacjentów i pielęgniarki. Jak informują mundurowi, mężczyznę po badaniach zostawiono na obserwacji. Nagle 30-latek z nieznanych przyczyn postanowił zaatakować. Po wszystkim zbiegł z miejsca zdarzenia. Napastnik usłyszał już zarzut.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, ale policja zdecydowała się poinformować o tym nietypowym zdarzeniu dopiero dzisiaj. Na izbę przyjęć brzozowskiego szpitala zgłosił się 30-letni mężczyzna, który został przebadany przez lekarza i pozostawiony na obserwacji. Po chwili mężczyzna z nieznanych przyczyn postanowił zaatakować pacjentów i personel szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: Sanok: Zniszczyli wiatę przystankową. Nastolatek groził policjantom!

Mężczyzna nagle zaatakował

Aspirant sztabowy Krzysztof Kwieciński poinformował, że 30-latek początkowo zachowywał się spokojnie.

Po jakimś czasie zaczął być agresywny. Zaatakował pacjentów i pielęgniarki, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia - tłumaczył policjant.

30-latek miał zaatakować pokrzywdzonych metalowym prętem z wieszaka do kroplówki. Po kilku godzinach 30-latek został zatrzymany przez brzozowskich funkcjonariuszy na terenie Brzozowa. Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany

Dwukrotnie przejechał przed policjantami na czerwonym świetle
Źródło: Brzozów: 30-latek zaatakował pacjentów i pielęgniarki metalowym prętem!
Nasi Partnerzy polecają