Dachowanie seata w Rymanowie: Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]

2020-12-16 13:58 Sylwia Indycka-Rosół

Groźny wypadek miał miejsce w Rymanowie w powiecie krośnieńskim 15 grudnia. Seat dachował w przydrożnym rowie. Obrażenia pasażera były na tyle poważne, że konieczne było wezwanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do bardzo groźnego wypadku w Rymanowie doszło we wtorek 15 grudnia. Przed godziną 15 na ulicy Bartoszów w przydrożnym rowie dachował seat.

Za kierownicą siedział 25-latek. Z nieustalonych jeszcze powodów zjechał nagle do rowu. Niestety, samochód koziołkował, a siła uderzenia była tak duża, że został kompletnie zniszczony. Poza kierowcą w seacie jechał też pasażer. Jego obrażenia były poważne, dlatego służby podjęły decyzję o skorzystaniu z pomocy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Aktualny stan obu mężczyzn nie jest teraz znany.

Wiadomo, że 25-latek był trzeźwy. Policja ustala, co doprowadziło do wypadku. Czy była to nadmierna prędkość? A może kierowca zasłabł lub omijał zwierzynę, która wybiegła na jezdnię? Odpowiedzi na te pytania przyniesie dalsze szczegółowe postępowanie.

Posłuchaj o nerwicy wegetatywnej. Poznaj jej przyczyny, objawy i sposób leczenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Naleśnikami z marihuaną nakarmił mamę chorą na raka
Źródło: Dachowanie seata w Rymanowie: Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany