Dębowiec: Potrącił kobietę i uciekł. Policja szuka kierowcy!

i

Autor: pixabay

Dębowiec: Potrącił 54-letnią kobietę i uciekł. Policja szuka kierowcy!

2021-01-05 11:31

Do wypadku doszło wczoraj (04.01.) wieczorem. Jak wstępnie ustalili mundurowi kierowca samochodu typu SUV potrącił 54-letnią kobietę i uciekł z miejsca wypadku. Piesza trafiła do szpitala. Teraz policjanci szukają kierowcy. Jego auto może mieć uszkodzoną karoserię z prawej strony. Ma też uszkodzone prawe lusterko.

- Do zdarzenia doszło wczoraj (04.01.), około godziny 18 na drodze gminnej w Dębowcu. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem typu SUV, najprawdopodobniej koloru czerwonego, jadąc drogą gminną w kierunku Szkoły Podstawowej potrącił 54-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala - informują policjanci z Jasła.

Kierowca nie zatrzymał się i odjechał z miejsca wypadku. Dlatego jest teraz poszukiwany. Jego auto, prawdopodobnie koloru czerwonego, może być uszkodzone z prawej strony. Z pewnością ma też uszkodzone prawe lusterko.

- Osoby, które mogą posiadać w tej sprawie jakiekolwiek informacje lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt pod numer telefonu 47 829 53 10 lub telefon zaufania 47 829 53 70 – apeluje policja.

W Rzeszowie powstał książkomat. To pierwsze takie urządzenie na Podkarpaciu
POSŁUCHAJ: Ferie 2021 - o grach planszowych opowiada Nataila Tryba z Grupy Nieformalnej Planszówki w Tarnowie
Źródło: Dębowiec: Potrącił 54-letnią kobietę i uciekł. Policja szuka kierowcy!