Do Jasła zawitała wiosna! Na rabatach i skwerach pojawiło się tysiące kwiatów

2021-04-02 14:30 af

Na jasielskich skwerach i rabatach zrobiło się wiosennie. A to za sprawą nowych nasadzeń. W mieście pojawiło się 17 tysięcy stokrotek i bratków. Kwiaty posadzono w rynku wzdłuż zachodniej pierzei, na rondzie Hugona Steinhausa przy Jasielskim Domu Kultury, na skwerach i zieleńcach, a w najbliższym czasie wiosenne kwiaty pojawią się również w parku miejskim w donicach wokół fontanny.

Na terenie Jasła pojawiły się już wiosenne nasadzenia. W sumie na skwerach, rabatach i w donicach zasadzono ponad 17 tysięcy stokrotek i bratków.

Kwiaty posadzono w rynku wzdłuż zachodniej pierzei, na rondzie Hugona Steinhausa przy Jasielskim Domu Kultury, na skwerach i zieleńcach, a w najbliższym czasie będą one również w parku miejskim w donicach wokół fontanny. Natomiast ulice w centrum miasta przyozdobią kwiaty w donicach.CZYTAJ TAKŻE: Zmiana terminu Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie

Kolejne, bardziej urozmaicone nasadzenia, zaplanowano w lecie. Wówczas pojawią się begonie, impomee, pelargonie, komarzyce, petunie, surfinie, szałwie i trawy zdobne.

Łącznie zostanie zasadzonych ponad 30 tysięcy sztuk roślin.

Prawy brzeg Wisłoka w Rzeszowie ma być miejscem wypoczynku i rekreacji
Sonda
Czy na twoim osiedlu jest wystarczająca liczb miejsc parkingowych?
Źródło: Do Jasła zawitała wiosna! Na rabatach i skwerach pojawiło się tysiące kwiatów
Nasi Partnerzy polecają