Dzielisz konto Netflix? Szykuj się na dodatkową opłatę od kwietnia!

Netflix w telewizorze
Autor: pexels

Netlix kontynuuje walkę z udostępnianiem haseł do konta przez osoby, które nie mieszkają ze sobą. Jeżeli współdzielisz konto to przygotuj się na dodatkową opłatę. Jeżeli nie chcesz zapłacić – pożegnasz się z możliwością dalszego współdzielenia kont. Ile trzeba będzie zapłacić za taką możliwość?

Czas współdzielenia kont na Netflixie powoli dobiega końca. Właściciele serwisu chcą ograniczyć dzielenie się hasłami do kont, przez co tracą pieniądze i jak tłumaczą – nie mogą inwestować w dalszy rozwój platformy. Wdrażają więc plan końca współdzielenia kont. Jednak dla tych, którzy nadal będą chcieli zachować tę możliwość również proponują rozwiązanie – dodatkową opłatę. W jakiej wysokości? Kiedy skończy się możliwość dzielenia konta?

Netflix. Kiedy koniec współdzielenia kont?

Właściciele Netflixa nie przedstawili konkretnej daty. Zastrzegli jednak, że problem współdzielenia kont będą chcieli rozwiązać w pierwszym kwartale 2023 roku. Oznacza to, że jeżeli ich plan się powiedzie, to taka możliwość zniknie do końca marca 2023. Wcześniej Netflix zapowiedział, że osoby, które były współdzielącymi konto będą mogły przejść na własną subskrypcję. Teraz daję inne rozwiązanie.

Netflix. Dodatkowa opłata od kwietnia

Netflix zaproponował współdzielącym konta użytkownikom nowe rozwiązanie. Ci, którzt dalej chcą dzielić się jednym kontem, będą mogli to kontynuować. Aczkolwiek zapłacą za to. Ile? Netlix nie podał jeszcze konkretnej stawki, ani w USA, ani w żadnym innym kraju, w którym działa platforma. Inne streamingowe platformy, które również proponowały takie rozwiązanie żądały za nie mniej niż cena oddzielnej subskrypcji. Czy tak będzie z Netflixem? Dowiemy się najpóźniej do końca marca 2023 roku.

Źródło: money.pl

Nowa atrakcja dla dzieci w parku Tysiąclecia
Źródło: Dzielisz konto Netflix? Szykuj się na dodatkową opłatę od kwietnia!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany