Festiwalowy autobus w Rzeszowie. Plenerowe party i zwiedzanie miasta

2022-08-18 15:01 M.S A.I
Festiwalowy autobus w Rzeszowie. Plenerowe party i zwiedzanie miasta
Autor: materiały organizatora

Najbardziej imprezowy autobus w brytyjskim stylu wjeżdża na rzeszowskie ulice. Złapać może go każdy. Wystarczy, że przez weekend wpadniecie na parking pod BWA na ul. Jana Sobieskiego. Stamtąd festiwalowy autobus cabrio przewiezie was przez miasto razem z przewodnikiem, lub z DJ-em. Podczas trasy czeka na was mnóstwo konkursów z nagrodami, licznych niespodzianek oraz atrakcji.

W ten weekend po ulicach Rzeszowa przejedzie imprezowy autobus cabrio. Na pasażerów czekają cztery przejazdy z przewodnikiem i trzy przejazdy „Letnie party z DJ-em”. To nie wszystko, możecie spodziewać się konkursów z nagrodami, licznych niespodzianek oraz atrakcji. Wprowadzą one Was w festiwalowy nastrój.

Festiwalowy autobus można złapać w sobotę i niedzielę na parkingu pod BWA. Potem przejedzie ustaloną trasą Jana III Sobieskiego, Targowa, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Plac Śreniawitów, Hetmańska, Powstańców Warszawy, Rejtana, Warzywna via „kolorowy most”, Adama St. Naruszewicza, Ludwika Zamenhofa, Króla Kazimierza, Słowackiego, Matejki, Plac Farny, Sokoła, Jana III Sobieskiego, BWA.

Przejazd jest darmowy, potrwa około 40 minut, ale żeby wsiąść do busa wcześniej musicie się zapisać. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie Estrady Rzeszowskiej.

GODZINY:

  • 15:00–15:40 Przejazd „Zwiedzaj Rzeszów z przewodnikiem”
  • 15:40–16:20 Przejazd „Zwiedzaj Rzeszów z przewodnikiem”
  • 16:20–17:00 Przejazd „Zwiedzaj Rzeszów z przewodnikiem”
  • 17:00–17:40 Przejazd „Zwiedzaj Rzeszów z przewodnikiem”
  • 17:40–18:20 Przejazd „Letnie Party z Dj-em”
  • 18:20–19:00 Przejazd „Letnie Party z Dj-em”
  • 19:00-19:40 Przejazd „Letnie Party z Dj-em”