Groził żonie i 11-letniej córce, że je zabije! Wrócił z zagranicy i sterroryzował rodzinę

2021-04-19 15:31 A.I
Groził żonie i 11-letniej córce, że je zabije! Wrócił z zagranicy i sterroryzował rodzinę
Autor: KMP Przemyśl

W ubiegłą sobotę policjanci z przemyskiej komendy zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który groził swojej żonie i 11-letniej córce po tym jak wrócił do kraju z zagranicy. Przestraszona kobieta w piątek zadzwoniła na policję mówiąc, że boi się o swoje życie.

W miniony piątek policjanci z Przemyśla przyjęli zawiadomienie od kobiety, która twierdziła, że jej mąż wrócił z zagranicy i grozi jej oraz ich 11-letniej córce pozbawieniem życia. Dodała, że 14 kwietnia mężczyzna przyszedł do domu jej matki i zażądał widzenia z córka. Gdy usłyszał, że dziewczynka nie chce się z nim widzieć, wszczął awanturę. Wszystkich domowników oraz małą dziewczynkę zwyzywał i zagroził pozbawieniem życia.

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki

POLUB NASZ NOWY LOKALNY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Groził, że wszystkich zabije

34-letnia mieszkanka Przemyśla dzwoniąc na policję powiedziała, że boi się o zdrowie i życie, nie tylko swoje, ale także córki oraz najbliższej rodziny, ponieważ jej mąż zastrasza, a także grozi, że wszystkich zabije.

W sobotę mężczyzna został zatrzymany, a następnie usłyszał prokuratorskie zarzuty, do których częściowo się przyznał. Prokurator zastosował wobec 36-latka środki wolnościowe w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zakazu opuszczania kraju.

Za te przestępstwa grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy oburzają Cię zdjęcia Ewy Kopacz zaprezentowane w filmie "Stan zagrożenia"?
Źródło: Groził żonie i 11-letniej córce, że je zabije! Wrócił z zagranicy i sterroryzował rodzinę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany