Kobieta przyszła na policję prosić o pomoc. Na chodniku obok komendy leżał mężczyzna

i

Autor: KPP Ropczyce

Kobieta przyszła na policję prosić o pomoc. Na chodniku obok komendy leżał mężczyzna

2021-11-29 13:12

Kobieta przyszła na policję prosić o pomoc. Na chodniku obok komendy leżał mężczyzna. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski prawdopodobnie miał atak padaczki. Dzięki szybkiej reakcji świadków i mundurowych, pomoc dla mężczyzny przyszła na czas.

Wczoraj po godz. 13.00, do dyżurnego policji w Ropczycach przyszła kobieta, która poprosiła o pomoc dla leżącego na chodniku mężczyzny. We wskazane miejsce natychmiast udał się zastępca dyżurnego oraz funkcjonariusz Wojsk Obrony Terytorialnej, który w tym czasie przebywał na komendzie. Jak się okazało, poszkodowany leżał na chodniku przy przejściu dla pieszych, obok budynku komendy.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: Budowa łącznika ul. Wierzbowej i Kopisto na finiszu. Kiedy koniec prac?

Na chodniku leżał mężczyzna

Funkcjonariusze oraz świadek natychmiast udzielili pomocy mężczyźnie, który prawdopodobnie miał atak padaczki, cały czas monitorując jego stan zdrowia, aż do przyjazdu karetki pogotowia. - Na szczęście, dzięki właściwej reakcji świadków i funkcjonariuszy, mężczyźnie szybko została udzielona pomoc. Zespół karetki pogotowia przewiózł mieszkańca gminy Sędziszów Małopolski do szpitala - informują ropczyccy policjanci.

Potrącił ją na pasach. Potworny wypadek w Tomaszowie Lubelskim
Źródło: Kobieta przyszła na policję prosić o pomoc. Na chodniku obok komendy leżał mężczyzna