KOLBUSZOWA: Sprzedali skradziony katalizator. Usłyszeli zarzuty

i

Autor: Unsplash.com/ Tigran Hambardzumyan

KOLBUSZOWA: Sprzedali skradziony katalizator. Usłyszeli zarzuty

2022-02-05 12:09

Zarzut kradzieży usłyszał 24-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego oraz 21-letnia kobieta z powiatu niżańskiego. Obydwoje przyznali się do winy, wyjaśnili też, ze skradzioną część sprzedali.

Zawiadomienie o kradzieży katalizatora kolbuszowscy policjanci od mieszkanki powiatu przyjęli początkiem stycznia. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonej- katalizator  z zaparkowanego na parkingu przy ul. Wojska Polskiego nissana zniknął w nocy z 4-go na 5-go stycznia br. Szkoda oszacowana została na ponad tysiąc złotych.

Sprawą kradzieży zajęli się miejscowi kryminalni, którzy na bazie zapisów monitoringu ustalili dane pojazdu, który widziany był w  pobliżu miejsca zdarzenia. Udało się też wytypować osoby, które autem podróżowały.

W sprawie zgromadzono materiał dowodowy. W czwartek policjanci przedstawili zarzuty kradzieży 24-letniemu mieszkańcowi gminy Dzikowiec i 21-letniej mieszkance powiatu niżańskiego. Oboje przyznali się do winy i wyjaśnili, że skradziony katalizator sprzedali- informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Mundurowi ustalili też, że kradzież katalizatora w Kolbuszowej może nie być jedynym przestępstwem, którego para się dopuściła. Prawdopodobnie, w podobny sposób działali też na terenie innych powiatów. Według funkcjonariuszy- sprawa ma charakter rozwojowy.

Quiz: Jaki to był tydzień? [5 lutego 2022]

Pytanie 1 z 10
Firma Meta straciła fortunę. Z prowadzenia jakiego serwisu społecznościowego znane jest przedsiębiorstwo?
Posłuchaj o chorobach układu krążenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Poradnik Zdrowie - Warzywa
Źródło: KOLBUSZOWA: Sprzedali skradziony katalizator. Usłyszeli zarzuty