Kupiła rower przez Internet. Dostała szrota i to kradzionego!

pixabay policja
Autor: pixabay.com Mielec: Zaginął 16-letni Patryk. Od poniedziałku nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego kupiła przez Internet rower. Kiedy rozpakowała przesyłkę, okazało się że ten jest uszkodzony. Kiedy kontakt z nieuczciwym sprzedawcą się urwał, powiadomiła policję. Co więcej, jak ustalili policjanci, rower który kupiła, kilka tygodni wcześniej został skradziony mieszkańcowi Poznania.

Do komendy zgłosiła się mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która twierdziła, że została oszukana. Z relacji kobiety wynikało, że zainteresowała się jedną z ofert, które były opublikowane na portalu zakupowym. Po ustaleniu szczegółów zakupu, zdecydowała się na kupno. Kiedy odebrała i rozpakowała paczkę okazało się, że rower był uszkodzony, o czym sprzedawca jej nie poinformował. Ponieważ kontakt ze sprzedającym się urwał, oszukana kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie.

CZYTAJ TAKŻE: Kompletna bezmyślność... Palił papierosa w pobliżu tankowanego samolotu!

Rower był kradziony

Z przekazanych przez nią informacji wynikało, że w Internecie zauważyła ogłoszenie o kradzieży podobnego roweru. Policjanci idąc tym tropem skontaktowali się z autorem anonsu. Mieszkaniec Poznania potwierdził, że pod koniec czerwca, na jednym z poznańskich osiedli skradziono mu rower. Po ustaleniu szczegółów, okazało się, że to ten sam rower, który trafił do mieszkanki powiatu kolbuszowskiego. Rower został zabezpieczony, a w sprawie toczy się postępowanie.

Rzeszów: Przygotowania do mety 3. etapu Tour de Pologne!
Sonda
Jak często robisz zakupy przez internet?
Źródło: Kupiła rower przez Internet. Dostała szrota i to kradzionego!