Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Kolejne nagrody rozdane!

i

Autor: af

Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Kolejne nagrody rozdane!

2021-12-17 14:30

Loteria meldunkowa w Rzeszowie trwa. Dziś, 17.12 do kolejnych szczęśliwców, którzy zameldowali się w stolicy Podkarpacia trafiły nagrody. To laptop, hulajnoga i smartwatch. Do wygrania są jeszcze dwa takie same zestawy plus nagroda główna, czyli samochód. Meldować w Rzeszowie możecie się do końca grudnia.

Zasady udziału w loterii "Rzeszów to My" są bardzo proste, wystarczy, że na stałe lub tymczasowo zameldujecie się w stolicy Podkarpacia, wypełnicie formularz i wrzucicie go do urny. Te znajdziecie w jednym z punktów obsługi mieszkańców, w rzeszowskim ratuszu oraz w urzędzie przy ul. Okrzei 1. Formularz możecie wypełnić również przez internet.

CZYTAJ TAKŻE: Nadciąga BESTIA z północy! Siarczysty mróz do -34 stopni i śnieg już za kilka dni!

Kolejne nagrody loterii meldunkowej w Rzeszowie rozdane

Dzisiaj w ratuszu rozdano nagrody rozlosowane w drugim losowaniu dodatkowym. Odebrali je:

  • Nagrodę I stopnia (laptop) - Magda Szeliga
  • Nagrodę II stopnia (hulajnoga) - Karol Jaromi
  • Nagrodę III stopnia (smartwatch) - Andrzej Drzał

Laureaci dwóch pierwszych nagród sprowadzili się do Rzeszowa z innych miast.

- Przez pewien czas mieszkałam w Krakowie, gdzie studiowałam, ale byłam zameldowana w Gdańsku. Szukaliśmy jednak z mężem dobrego, czystego miejsca do życia i postanowiliśmy osiąść w Rzeszowie, gdzie urodził się nasz syn – mówi pani Magda Szeliga.

Dwa miesiące temu na świat przyszedł także syn pana Karola. – Moja historia związana z Rzeszowem zaczęła się już 10 lat temu, dlatego, że tutaj studiowałem. Ale nie mieszkałem tu na stałe i nie do końca wiązałem przyszłość z tym miastem. Moja żona jest jednak z Rzeszowa i tutaj pracuje, dlatego kupiliśmy tutaj mieszkanie i chcemy tu zostać – mówi Karol Jaromi.

Andrzej Drzał mieszkańcem miasta został po włączeniu do Rzeszowa Pogwizdowa Nowego, w którym mieszka. Jak mówi, od dziecka jest z miastem związany, bo tutaj chodził do szkoły i tutaj pracuje. – Rzeszów to moje miasto – mówi pan Andrzej.

- W Rzeszowie przybywa mieszkańców, którzy osiedlają się tu na stałe. Znajdują tu pracę, kupują mieszkania i zakładają rodziny. Poprzez loterię chcemy zachęcić jak najwięcej takich osób, aby meldowały się w Rzeszowie i tutaj płaciły podatki. Dzięki temu będzie mogli jeszcze szybciej i lepiej rozwijać miasto, dostosowując je do potrzeb ludzi – mówi Jolanta Kaźmierczak, wiceprezydent Rzeszowa zachęcając do meldowania się w mieście i udziału w loterii.

Kolejne losowanie dodatkowe odbędzie się 22 grudnia. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi ponad 105 tys. zł.

Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Kolejne nagrody rozdane
Źródło: Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Kolejne nagrody rozdane!