Mecz Polska – Francja. Strefa kibica na Rynku w Rzeszowie

2022-12-02 16:04 M.S
Mecz Polska – Francja. Strefa kibica na Rynku w Rzeszowie
Autor: Pixabay

Kibicuj naszym w starciu z Francją i jednocześnie poczuj świąteczny klimat. Rzeszów szykuje się na mecz biało-czerwonych z reprezentacją Francji w 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze. W niedzielę na rzeszowskim Rynku pojawi się ogromny ekran wraz ze specjalną strefą kibica.

Miasto wykupiło prawa do niedzielnego meczu pomiędzy Polską i Francją w ramach 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze. O strefie kibica poinformował Konrad Fijołek na swoim Facebooku. – W niedzielę będziemy mogli na Rynku, wspólnie razem w świątecznej atmosferze, pośród domków, atrakcji obejrzeć mecz Polska-Francja – mówił prezydent Rzeszowa.

– Z tego powodu, że nasza kadra wyszła z grupy przygotowaliśmy dla rzeszowian małą niespodziankę. Na telebimie koło choinki na Rynku wyświetlimy to spotkanie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa, którzy chcą w większej grupie obejrzeć to wydarzenie mając oczywiście okazję do skorzystania z ciekawego asortymentu świątecznego miasteczka – mówi Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

Mecz Polska – Francja. O której godzinie?

Mecz Polski z Francją w ramach 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze rozpocznie się o 16:00. Spotkanie będziecie mogli obejrzeć w Strefie Kibica na Rynku. Oprócz meczu w niedzielę w świątecznym miasteczku możecie zajrzeć do Jarmarku Bożonarodzeniowego. O godz 15:00 na scenie wystąpi zespół The Foxcats, a po meczu, o godz 18:00 na rynku odbędzie się FIRE SHOW.

Źródło: Mecz Polska – Francja. Strefa kibica na Rynku w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają