MIELEC: Niecierpliwość nie popłaca. Za przejście przez torowisko dostał 2 tysiące złotych mandatu

i

Autor: Unsplash.com/ @felipepelaquim

MIELEC: Za przejście przez torowisko dostał ogromny mandat! Niecierpliwość nie popłaca

2022-02-04 15:03

Do zdarzenia doszło na ul. Wolności. Mimo opuszczonych rogatek, 24-latek zdecydował się przejść przez przejazd kolejowy. Miał pecha, bo wszystko widzieli oczekujący, w oznakowanym radiowozie, na podniesienie zapór, policjanci. Za swój brak cierpliwości młody mężczyzna został ukarany wysokim mandatem!

Młody mężczyzna, który stał z innymi osobami i czekał na otwarcie zapór na przejeździe kolejowym na ulicy Wolności w Mielcu nie popisał się cierpliwością. W tym samym czasie, na przejazd przez tory, wśród innych pojazdów, oczekiwał oznakowany radiowóz. W pewnym momencie, niecierpliwość młodego mężczyzny wzięła górę i pomimo tego, że zapory nadal były zamknięte, przeszedł przez torowisko.

CZYTAJ TAKŻE:Konflikt Rosji z Ukrainą. Amerykańscy żołnierze wylądowali w Jasionce pod Rzeszowem

Niecierpliwość nie popłaca! Ogromny mandat dla 24-latka

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy, kiedy mijał radiowóz. Teraz za swój błąd musi zapłacić 2 tysiące złotych. Policjanci zaś przypominają - wchodzenia na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub opuszczanie ich rozpoczęto jest zabronione. Zignorowanie zagrożenia może kosztować nas życie.

Viki Gabor robi napad na serce. Odwiedziliśmy ją na planie klipu!

QUIZ. Jakim zwierzęciem jesteś?

Pytanie 1 z 8
Jaki sport lubisz?
Źródło: MIELEC: Za przejście przez torowisko dostał ogromny mandat! Niecierpliwość nie popłaca