Niesamowite lądowanie największego samolotu świata na lotnisku Rzeszów-Jasionka

i

Autor: KP

Największy samolot świata na lotnisku Rzeszów-Jasionka! Niesamowite nagranie lądowania! [WIDEO]

2022-01-10 12:19

Niesamowite lądowanie największego samolotu świata na lotnisku Rzeszów-Jasionka zostało uchwycone na kilku nagraniach. W sieci pojawiło się sporo nagrań, na których możemy zobaczyć z bliska moment przelatywania Antonowa-225 Mrija nad głowami miłośników awiacji! Zobaczcie sami!

Na lotnisku Rzeszów-Jasionka po raz kolejny wylądował Antonow-225 Mrija. To największy samolot świata, który przeleciał nad głowami setek osób, które zgromadziły się przy lotnisku, aby zobaczyć i uchwycić ten niesamowity moment. Efektowne lądowanie podbiła mgła, która tego dnia owiła okolice Jasionki. Na nagraniach możemy najpierw usłyszeć dźwięk zbliżającego się samolotu, a chwilę potem pojawia się Antonow, który wręcz rozdziera mgłę i pozostawia po sobie imponujący korytarz i widok błękitnego nieba! Zobaczcie sami!

Antonow-225 Mrija największy samolot świata

Antonow-225 Mrija to samolot radzieckiej produkcji. Został wyprodukowany w jednym egzemplarzu, a budowy drugiego nie ukończono. Dlatego miłośnicy awiacji nie mogli przegapić kolejnego lądowania samolotu „Marzenie”. Pod Rzeszowem pojawił się kolejny raz w ostatnich kilku miesiącach. Tym razem miał dostarczyć towary z chin dla polskich firm.

Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu
Sonda
Planujesz podróż w najbliższym czasie?
Źródło: Największy samolot świata na lotnisku Rzeszów-Jasionka! Niesamowite nagranie lądowania! [WIDEO]