Nie macie internetu w telefonach? W Lesku skorzystacie z niego zupełnie za darmo

i

Autor: Pixabay

Nie macie internetu w telefonach? W Lesku skorzystacie z niego zupełnie za darmo

2022-02-11 14:59

Tym razem z bezpłatnego Wi-Fi mogą cieszyć się mieszkańcy i turyści w kilkunastu miejscach w Lesku. To kolejne miasto na mapie Podkarpacia, które wprowadziło takie rozwiązanie. Wszystkie punkty w mieście były konsultowane razem z mieszkańcami Leska. Od niedawna darmowym łączem poratujecie się załatwiając urzędową sprawę w leskim urzędzie. Jak połączyć się z siecią?

Przy wyborze miejsc, w których zupełnie za darmo będzie można połączyć się z siecią, pomagali mieszkańcy miasta i gminy podczas konsultacji społecznych z urzędnikami. Nie w każdym miejscu można było założyć specjalne WI FI. - Zostały uwzględnione te punktów, w których możliwości techniczne pozwalały na zainstalowanie punktów dostępu – informują lescy urzędnicy.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszowską fontannę multimedialną czeka remont! Dzięki temu powrócą wieczorne pokazy!

W jakich miejscach można skorzystać z darmowego łącza?

Z bezpłatnego Internetu skorzystają mieszkańcy i turyści m.in. na leskich Plantach, przy hali sportowej i targowisku, dworcu autobusowym, bulwarach rekreacyjnych i sportowych wokół oraz wewnątrz basenu. W centrum miasta z Internetu można skorzystać wokół Ratusza oraz fontanny, na orliku na osiedlu przy Szkole Podstawowej. Darmowym łączem poratujecie się również załatwiając sprawę leskim urzędzie. Aby skorzystać z sieci należy wyszukać na swoim urządzeniu WiFi4EU, a następnie zalogować się poprzez przeczytanie i akceptację regulaminu. Tylko tyle.

Nagrody z loterii "Rzeszów to My" rozdane. Jedna osoba zgarnęła auto!
Źródło: Nie macie internetu w telefonach? W Lesku skorzystacie z niego zupełnie za darmo