Pijana jechała z przebitą oponą. Uszkodziła ją chwilę wcześniej, wjeżdżając w autobus

2021-08-26 13:26 A.I
Pijana jechała z przebitą oponą. Uszkodziła ją chwilę wcześniej, wjeżdżając w autobus
Autor: Pixabay Pijana jechała z przebitą oponą. Uszkodziła ją chwilę wcześniej, wjeżdżając w autobus

Ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującą audi, która jechała samochodem z przebitą oponą. Policjanci sprawdzili trzeźwość kobiety, badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Jak się okazało 20-latka kilkanaście minut wcześniej uszkodziła auto uderzając w autobus. Młoda kobieta uciekła z miejsca wypadku.

W środę, policjanci ruchu drogowego zauważyli w Ustjanowej osobowe audi z uszkodzonym kołem. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać osobę, która jechała samochodem do kontroli, by sprawdzić co było powodem przebitej opony. Okazało się, że samochodem prowadzi 20-letnia mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od kobiety alkohol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie.

CZYTAJ TAKŻE: Zabawa zakończyła się tragedią. 14-latek wszedł na słup energetyczny! Porażony prądem spadł z kilku metrów

Chwilę wcześniej wjechała w autobus

Policjanci wyjaśnili również przyczynę braku powietrza w jednym z kół pojazdu. Jak się okazało, kilkanaście minut wcześniej kierująca audi, uderzyła w autobus, uszkodziła koło w swoim samochodzie i odjechała z miejsca wypadku. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

"Wylejemy gnojówkę przed domami posłów". Bunt rolników. Komentery
Źródło: Pijana jechała z przebitą oponą. Uszkodziła ją chwilę wcześniej, wjeżdżając w autobus
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany